Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kiírt időponthoz képest mikor...

Kiírt időponthoz képest mikor szültetek?

Figyelt kérdés

Jelezte előtte valami,hogy itt az idő?

37hkm


2014. jún. 5. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ikreim egy hónappal előbb jöttek, pre-eklampsia jelezte, hogy sürgős császár kell...


A kistesó egy héttel a kiírás után jött szintén császárral, az égvilágon semmi jele nem volt, hogy ki akarna jönni: se jóslófájások, se semmi... totál zárt voltam végig!

2014. jún. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiírt előtt 2 nappal :) jelek a fájások voltak... reggeltől...akkor még azt mondták a kórházban hogy jósló fájások.... haza is mehettem, de este 7kor indultam vissza... mert azok már megállítottak a mozdulatokban :) este 11 után meg is lett a baba :) ja és előtte este távozott a nyákdugó.
2014. jún. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 +bloodred+ ***** válasza:
100%
Én 8 nappal termin előtt szültem. 34.héttől 1 ujjnyira nyitva voltam, igazából azt hittem, hogy 39 héttől előbb szülök, de szerencsére nem. Ezen kívül más előjel nem volt, reggel 5kor arra ébredtem, hogy nagyon enyhén görcsölök, felálltam és folydogált a magzatvíz.
2014. jún. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1.6 nappal

2.14 nappal.

3.12 nappal hordtam tul

2014. jún. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
1 nappal elobb jott mint derult egbol villamcsapas:-) reggel meg nem gondoltam, h este szulok...
2014. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5 nappal hamarabb :) jel: nyakdugo aztan fajasok
2014. jún. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

2 nappal a kiirt időpont előtt. A párom még mondta is mikor felkeltettem hogy : jaj, feküdj vissza van még két napunk :)

Lefeküdten aludni, rá 1! órára arra keltem hogy nagyon fáj a derekam, aztán szenvedtem igy pár órát és utána feltűnt hogy 5 perces fájásaim vannak. Bementünk a kórházba és 17 órával később megszületett a kisfiam. Magzatvizem nem folyt el, komolyan azt hittem hogy 5 perces fájásokkal pár óra múlva már a kezemben lesz a baby, de meg kellett érte szenvednem :)

2014. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

3nappal elotte szultem.

semmi jel.se joslo se semmi.

este 7kor 15percs fajasok..reggel fel8ra lett meg.:-)

Max.annyi h aznap reggel ramtort a feszekrakas.egesz nap pakoltam es takaritottam.:-)ezert ye gondoltam este h ez mar a szules inkabb azt hittem h megeroltettem magam.:-)

2014. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

2013 marcius 11re voltam kiirva 2013 februar 11-en szultem.

Surgos csaszarral jott vilagra de szules elott ket nappal befektettek fajasokkal. Megprobaltak visszatartani ami sikerult is amig be nem toltottem a 36.hetet utana mar nem adtak tobb magneziumot. Ujra be is indult a szules 4ujjnyinal tartottam amikor kozolte az orvos h nem var tovabb emrt nagyon rossz a szivhangja, igy meg is csaszarozott. Akkor mikor vilagra jott tudtuk meg h a nyakan volt a koldokzsinor. Minden a legnagyobb rendben ment aztan. :-) teljesen egeszseges lett.

Mielott befektettek a korhazba a ferjemnek este mondtam h olyan furan erzem magam, szerintem itt lassan vmi lesz. Testileg semmit nem ereztem csak olyan erzes fogott el a semmibol. Ki is nevetett rendesen. :-) De bejott a megerzesem.

2014. jún. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kiírás másnapjára megbeszéltem a dokival, hogy piszkáljon meg, mert nem szeretném túlhordani. Mondta, hogy oké, de legalább két ujjnyira nyitva kell lennem.

Megvizsgált, egy ujjnyi, bocsi, két nap múlva próbálkozzunk újra.


De még aznap este tízkor egyszercsak elfolyt a magzatvíz. Éjfél előtt értünk be a kórházba, reggel ötre megvolt a lányom.

2014. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!