Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Méhszáj vizsgálat után másnap...

Méhszáj vizsgálat után másnap távozó nyákdugó?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok, tegnap voltam dokinál, aki szerint 1 ujjnyira nyílt vagyok, majd kézzel nézegette, hogy mennyire tud tágulni még. (eléggé fájt) Utána barnáztam is kicsit, majd ma délelőttől ismét, és azt hiszem a nyákdugó is kijött, igaz két részletben. Van tompa menstruációs fájdalmam, de nem erős görcs formájában. Szerintetek ez azt jelzi, hogy bármelyik órában indulhat a szülés?
2014. jún. 5. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Direkt csinálta :) Igen, általában beindul a szülés. Könnyű szülést!
2014. jún. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valahogy gondoltam!:) Köszi szépen!
2014. jún. 5. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 40+4 napos vagyok, tegnap de. 10 körül volt méhszáj vizsgálat+amnioszkópia. 1 ujjnyi vagyok én is. Du 5-től kb éjfélig 5 részletben kijött a nyákdugó. Görcsöltem enyhén végig, talán jósló fájás is volt. Ruhám kikészítve, család felspanolva, éjjel 1-kor elaludtam és azóta semmi :-). Mai NST teljesen jó, holnap újra amnioszkópia .És itthon vagyok.:-(
2014. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen lassan itt az idő, Szép és könnyű születést nektek.
2014. jún. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!