Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódnom kell, ha reggel...

Aggódnom kell, ha reggel magzatvíz vizsgálat óta vérzek? Lehetett nyákdugó is benne? Az távozhat egész nap "szivárogva" is?

Figyelt kérdés
Nem tudta megnézni az orvos, mert annyira fájt és elkezdtem eléggé vérezni. Azt mondta ha nem múlik el, menjek vissza. Mikor kell elkezdenem aggódni miatta?
2013. okt. 10. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
hány hetes vagy? Mi az, hogy nem tudott az orvos megnézni mert annyira fájt? Azért mentél hozzá, hogy megnézzen miért fáj annyira. Én tuti el sem jöttem volna tőle addig mig azt nem mondja nincs baj, akkor fektessen be a kórházba ha nem tudja mi bajom van. Én visszamennék mindenképpen, mert nem normális a vérzés semmikor sem. És ha még fáj is akkor meg főleg mennék vissza de azonnal. 35hkm
2013. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 napon keresztül távozott a nyákdugó. Az első kópiám után jött egy nagyobb véres darab, majd minden nap még 1-1 kicsi. A 4. vizsgálat után indult a szülés magzatvízelfolyással. Amúgy én is véreztem minden vizsgálat után, nekem azt mondta a doki, hogy normális.
2013. okt. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mára vagyok kiírva, nst-re mentem+ magzatvíz vizsgálatra. A vizsgálat során kezdtem el vérezni, és miközben matattak azzal a készülékkel, majd le fordultam az ágyról a fájdalomtól. Azóta fájdalom csak az a szokásos kis szúrkálódás van. De a vérzés az aggaszt.
2013. okt. 10. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
1 vagyok: Még annyi,hogy terhességem elején feküdtem bent a kórházba és az egyik szobatáramnak már 5 napja szivárgott a magzatvíz mire rájöttek "jé ez magzatvíz, jé a baba körül már nincs víz, huu hát akkor azonnal császár" Meg is császározták a babát kéken lilán össze aszottan szedték ki. Akkor már 5 napja bent feküdt a kórházban és 5 napig senkinek fel nem tűnt, hogy magzatvíz szivárog belőle, csak annak a dokinak aki az 5. napon megnézte. Egyik orvos sem tudta mi folyhat belőle szépen lassan, de azt váltig állították, hogy biztosan nem magzatvíz, hát tévedtek.
2013. okt. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amikor a tágulást vizsgálta, mondta, h 1 ujjnyira vagyok tág, és érzi a baba fejét.
2013. okt. 10. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!