Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A tegnap esti 7 percenkénti...

A tegnap esti 7 percenkénti fájások nem valami sokat erösödtek. De ma reggel már 2 percenként jön. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudtam aludni is az éjjel,csak ha kicsit intenzívebb volt az összehúzódás akkor ébredtem fel.Az a baj hogy hogy nem erösebb egy jó kis menstruációs görcsnél.De reggel 8 óta már két percenként jön.Az ahogy megkeményedik az talán még kellemetlenebb mint a görcs.Lehet hogy nem is lessz erösebb?Nem tudom mit csináljak.menjek be a korházba?
2010. jan. 2. 09:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Fogd a táskád és a férjed, és induljatok :)


Mindenképpen írj, hogy mi volt :)

2010. jan. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Hány hetes vagy?

Én a helyedben bemennék a kórházba, hogy megvizsgáljanak. Inkább menj be potyára, mint, hogy otthon megszülj.

Sok sikert és könnyű szülést!

2010. jan. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
december 31 re voltam kiírva.
2010. jan. 2. 09:23
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tényleg indulás! Majd írd meg, hogy mi lett! :)
2010. jan. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%
ekkora hülye kérdést.szerintem maradj otthon.
2010. jan. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ird meg ha hazajöttetetk hogy mi volt*

Szurkolok*

Bar csodalkozom,szerintem minden nö eltudja dönteni,hogy na akkor most,szüles lesz...

2010. jan. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Én se értem, eleve azt, hgoy valaki 7 perces fájásokkal még lefekszik aludni, de azt pláne nem, hogy 2 perces fájásokkal még géphez ül megkérdezni, hogy mit csináljon.
2010. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nahát bejöttem a korházba.3 órát töltöttem a szülészeten,és semmi nem változott.1 újjnyira vagyok csk kitágulva.azt mondták hogy vagy az éjjel vagy csak holnap lessz meg a baba.
2010. jan. 2. 18:10
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy már anyuka vagy?!

Minden jót Nektek:):)

2010. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

10:33-as vagyok*

Tegnap volt sertödes egy ehhez hasonlo kerdeshez,pedig semmi rosszat nem akartam irni.Szoval a velemenyem meg mindig az hogy tudni fogod mikor is kell szülni menni.Nem lesz kedved ide irogatni,komolyan mondom.Vagyis nagyon ritka akinek ne lenne erthetö hogy na most akkor tuti szülök...

2010. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!