Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A tegnap esti 7 percenkénti...

A tegnap esti 7 percenkénti fájások nem valami sokat erösödtek. De ma reggel már 2 percenként jön. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudtam aludni is az éjjel,csak ha kicsit intenzívebb volt az összehúzódás akkor ébredtem fel.Az a baj hogy hogy nem erösebb egy jó kis menstruációs görcsnél.De reggel 8 óta már két percenként jön.Az ahogy megkeményedik az talán még kellemetlenebb mint a görcs.Lehet hogy nem is lessz erösebb?Nem tudom mit csináljak.menjek be a korházba?
2010. jan. 2. 09:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
január 3 án megszületett Leila,Kiara.nagyon nehéz szülés volt.17 órát vajúdtam.De megérte.2kg 77,és 53 cm.Holnap már mehetünk haza.Nagy a boldogság.Sok sikert kívánok a kismamáknak és könnyü szülést.
2010. jan. 5. 13:49
 12/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Sok boldogságot és egészséget kívánok!Nem nagy baba mégis ilyen sokáig tartot?
2010. jan. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Gratulalok*

Na ugye tudtad magadtol,hogy na akkor most szülni fogsz?:)

2010. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok!


Jó egészséget Nektek!

2010. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!