Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A terhessegi cukrotok szules...

A terhessegi cukrotok szules utan rogton rendezodott, vagy ido kellett hozza? Ha igen mennyi ido?

Figyelt kérdés

2014. jún. 11. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rendezodik is, nem szabad hatradolni, sajnos. Oke, hogy terhesseg, de csak attol, hogy megszuletik a baba, a hatterben huzodo szenhidratanyagcsere-problema nem szunik meg, ha maga a cukor jo is, erdemes inzulinterhelest csinalni (allami ellatasban nem biztos, hogy ki lehet harcolni, sajnos), mert ezzel nagyon gyakran gond van.
2014. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ertem, nem is ez a baj, hanem, hogy egy hete szultem es nem allt vissza. Erdemes varni vele, vagy fotduljak mar most orvoshoz?
2014. jún. 11. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem rogton visszaallt. A kovetkezo terhessegnel pedig ki sem ujult. Amugy ugy emlekszem par het alatt kell visszaallnia, kerdezz ra a dokidnal telefonon szerintem, ha nem mondta.
2014. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En tavaly nyaron szultem,es en is kuzdottem terhessegi cukorral. Amugy elotte soha semmi problemam nem volt. Anno,szules elott rakerdeztem a szulesznomnel erre es azt mondta,hogy szules utan egybol vissza is fog allni minden,mivel ezt a lepeny valtja ki. De ha az is megszuletett,onnantol kezdve nincs ami bolygassa a cukrot:)igaza volt,valoban egybol vissza allt. Jo ideig meregettem a cukrom,es teljesen rendben volt. Es a dietam kb a szuloszoba kuszobig tartott:) Szules utan mar nem figyeltem oda erre,bar tudom azt mondjak meg par hetig dietazzon az ember. -szulesznom mondjuk csak megmosolyogta ezt-De azota is rendben minden.
2014. júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En sem dietaztam tovabb, mert nekem is azt mondta a szuleszno, hogy a lepeny miatt van. Viszont nekem meg 2 hetig a szules utan felugrott a cukrom. 5 hete szultem es az elmult 2 hetben ehetek ugyan ugy, most mar nem megy fol.
2014. júl. 10. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!