Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi jelezte nálatok a szülés...

Mi jelezte nálatok a szülés közeledtét és megindulását?

Figyelt kérdés

38.hetet töltöm holnap és vannak néha jóslóim illetve a héten már többször előfordult hogy nagyon húzott a derekam volt hogy a hasam is keményedett és ez mellé még a hasam is "csikart" ilyenkor elmegyek wc-re és elmúlik.Ez lehet egy jel??Ja,és még annyi hogy az alhasam néha szurkál vagy húz,-nem is tudom olyan fura érzés...

Nálatok mi volt a jel??hogy indult?honnan tudtátok?

Én kicsit félek,mert apa éjjel nem lesz itthon és egyedül vagyok a 3éves lányommal...


2014. jún. 11. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Én jóslókkal kerültem be a kórházba,persze nem tudtam hogy az még nem az igazi. Pár percenként keményedett a hasam. Bent kellett várni pár órát,mert nem tudták lesz belőle szülés vagy sem..hát nem lett elmúlt,de nem engedtek haza végül 2 hétre rá 42.hétben reggel elment a vizem aztán akkor már tudtam szülni fogok. :) Nekem ott fájások csak kb 5 óra múlva jöttek. Remélem nem lesz semmi baj az éjszaka,ne legyél ideges. Könnyű szülést kívánok! :)
2014. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokat keményedett a hasam és a szülés előtti 1-2 nap amikor felkeltem az ágyból és sétálgattam, iszonyatosan szúrt a hüvelyem. Alig tudtam mozogni. Kiderült, hogy beilleszkedett a baba és nyomta az idegeket a hüvelyben. Úgy indultunk, hogy elfolyt a magzatvíz. :)
2014. jún. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálan konkrétan az jelezte a szülés közeledtét, hogy megkezdődtek a fájásaim. Előtte nem voltak, jóslók se ( úgy értem, persze 2-3 naponta 1x fájt, aztán annyi, de semmi olyan, hogy fél órán kerersztül 10percenként fájna vagy valami)

Szóval mikor akkor éjjel elkezdett fájni, aztán 10 perc múlva ismét, majd rögtön jöttek a 3 percesek, akkor tudtam, hogy az lesz az a nap :)

2014. jún. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi :) fájással indult, rendszertelenül, és kb. 2 órán át tartott,majd meglett a picúr.
2014. jún. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem jóslóim már szülés előtt 3 héttel is voltak. A nagy napon viszont hajnalban távozott a nyákdugó,akkor még csak vártam,hogy lesz e ma valami,és este 8-9 között elkezdődtek a fájások,nem voltak rendszeresek,és mivel mindenki azt mondja várjuk meg míg rendeződnek akkor menjünk csak kórházba így vártam.Éjfél elmúlt,még akkor sem voltak rendszeresek viszont gyengén véreztem,na ekkor indultunk a kórházba.Reggel 7re lett baba.
2014. jún. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!