Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek is nagyon hullott a...

Nektek is nagyon hullott a hajatok szülés után?

Figyelt kérdés
Szülés előtt is hullott a hajam de nem volt ennyire vészes. 4,5 hónapja szültem és azóta brutálisan hullik. Illetve az lenne a kérdésem még, hogy akik szedtek vasat terhesség alatt, szülés után meddig folytatták még?? Én szedtem. Szerintetek a hajhullás összefügg azzal, hogy befejeztem a vas szedését? köszönöm előre is!!
2014. jún. 13. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is nagyon hullott (sokáig) a hajam szülés után. Nagyon dús volt a "hajkoronám", s ebből jelentősen veszítettem, bár a fodrász szerint még így is extra sok hajam van :o...

Nagyon el voltam keseredve, hogy meddig fog tartani, de aztán egyszer csak abbamaradt (már gondolkoztam rajta, hogy elmegyek dokihoz).

Vasat szedtem szülés előtt, de utána már nem.

Sajnos azt nem tudom, hogy van-e összefüggés a hajhullás és a vas szedése között...

Minden jót kívánok :D!

2014. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szia, nekem is csomókban hullott a hajam, már komolyan kezdtem aggódni, hogy kopasz leszek, a védőnőm ajánlott két homeopátiás szert és - bár nem vagyok nagy híve a dolognak - ezek megoldották a problémát: Silicea (Schüssler-féle só Nr. 11.) és Natrium chloratum (Schüssler-féle só Nr. 8.), ha jól emlékszem úgy kell szedni, hogy egyik nap az egyiket, nap 3*1-et, másik nap a másikat, szintén 3*1-et, de patikában biztosra meg tudják mondani, vas kérdéseben sajnos nem tudok segíteni, én nagyon sokáig Elevitet szedtem a szoptatás alatt, abban ugye van vas is, remélem tudtam segíteni :)
2014. jún. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hajhullás szülés után természetes ugyanis a terhesség alatt visszatartja valamelyest a szervezet a hajhullást de utána nem tehát a felesleg úgymond kihullik.
2014. jún. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat! :) Az a baj, hogy nekem bár hosszú a hajam, soha nem volt sok szóval már annyira kevés lett, hogy azon gondolkodom le is vágatom, mert a kevés haj talán úgy jobban mutat :(

A fodrász azt mondta, hogy ne aggódjak hamarosan abbamarad a hullás, de ha látná, hogy csomókban szedem ki a hajam biztos frászt kapna!

Elevitet én is szedem terhesség eleje óta. a homeót akkor kipróbálom még bár nem nagyon hiszek benne, de gondolom ártani nem árt! :)

2014. jún. 13. 12:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem hullott nagyon, de azért jobban mint terhesség alatt. Cserébe terhesség alatt sem dúsult nagyon. De ez tök normális folyamat.
2014. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem hullott. De bár hullott volna, mert irtóra utálom a sok hajamat..
2014. jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem igen. Szedj vitamint, es vasat.
2014. jún. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondtak szoptatas alatt vegig szedjem a vasat, mert az anyatejbe egyebkent is nagyon minimalis jut at, igy ha az anya alapbol verszegeny a babanak szinte semmi nem jut.
2014. jún. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3 honapja szültem és nekem is szörnyen hullik a hajam. azt mondta mindenki h elmúlik, de már igy is alig van hajam. kamaszkoromban (nem túlzok) legalâbb négyszer ilyen vastag volt a copfom!
2014. jún. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is csomokban hullik. Az a legrosszab hogy mindig találok a picin is az hoanyzik h lenyelje.

Terhességelött hullott alatta teljesen megszűnt most meg rettenetes. Alig van hajam már. Szednem kéne a vast de olyan székrekedésem van tőle....Elevitet szedek . Nagyon vérszegény voltam szülés után (császárom volt) csak ugy engedtek el a korhazbol ha szedek vasat. Szedtem is kb 6 hétig azota nem. De ugyanugy hullik igyis ugyis (3hos a kicsi). A homeosat lehet kiprobalom.

2014. jún. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!