Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek szülés után hullott a...

Akinek szülés után hullott a haja, annak mikor múlt el és mitől?

Figyelt kérdés
Úgy értem szedtetek rá valamit?Mennyi ideig?Kinek mi vált be?Köszi előre is a segítséget!
2009. jún. 15. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
2009. jún. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. jún. 15. 12:19
 3/9 anonim ***** válasza:

szia!


úgy tudom erre sok megoldás nincs 5 hónapja szültem de még mindig mindenhol ott a hajam főleg a fiam kezében

már nagyon unom állítólag kb 6 hónap és elmúlik, még van vissza 1 hónapom

kitartás

2009. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Revalidot szedtem rá,de végül magától abbamaradt!

szülés után 5-6 hónapig hull a hajad,aztán magától abbamarad.nekem vasat javasolt a gyógyszerész,meg kalcium.

2009. jún. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyém a mai napig hullik.Pedig már nem is szoptatok.Most akarok vele orvoshoz menni,hogy vegyenek vért.Igaz már nem annyira hullik,de még minde´g sok. a LÁNYOM 16 hónapos.
2009. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez természetes a szülés után, mert terhesség alatt nem hullik a haj, és ilyenkor pótolja be. nekem pár hétig hullott, aztán magától elmúlt. De szedhetsz rá valami hajerősítőt pl. omega 3 zsírsavat.
2009. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Varga hajcseppet. Gyógynövényboltokban lehet kapni.
2009. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

9 hónapja szültem, még hullik

most kezdtem a Bánfi sampont

2009. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nekem 4 hós a lányom és 2 hónapja hullik nagyon.-Először revalidot szedtem rá de attól hasmenésem volt folyton,most a forcapilt próbálom eddig nincs olyan hatása,mint az előzőnek de eredményt még nem érzek.De akkor még várok pár hónapot csak nagyon utálom már,főleg hajmosásnál!Köszönöm mégegyszer mindenkinek!
2009. jún. 15. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!