Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajudási ido alatt lehet...

Vajudási ido alatt lehet inni, ha nagyon kiszáradnánk esetleg készitettem be vizet azt lehet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenhol engedik, mert ha végül császározni kellene, nem a legbiztonságosabb. A párod bármennyit ihat :). Persze néhány kortyot biztosan engednek. A végén nagyon jót tesz egy pár szem szőlőcukor és néhány nedves törlőkendő.
2010. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bármennyit lehetett inni.
2010. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem volt szabad inni, és jó is hogy betartottam, mert végül altattak és baj lett volna ha ittam volna. A szőlőcukor nagyon jó volt, nem is gondoltam, hogy ennyit segít. És egy bevizezett ruha is nagyon jó volt.
2010. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem lehetett sem enni, sem inni. Nagyon be voltam pánikolva, hogy mi lesz velem, ha ennék éppen, vagy szomjas leszek. Mostmár csak mosolygok rajta.... :) Enni...., inni.... támadna kedvem?? Eszembe se jutott, Nem mondom, hogy nem volt olyan, hogy pár kortyot nem ittam volna, de párom a vizes pelussal itatgatta a számat, s annyi elég volt. Amúgy infulzión keresztül kapsz folyadékot! Gyors szülést!
2010. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam inni.
2010. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
1-2 kortyot kaptam inni,és ehettem szőlőcukrot.
2010. jan. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért ez elég kegyetlen megoldás szerintem hogy ne ígyál mert mi lesz ha műtenek.
2010. jan. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy kegyetlen, de inkább ez, mint altatás közben megfulladni a gyomorban lévő dolgok miatt. Egyébként kibírható...
2010. jan. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem ihattam, egy gézdarabot bevizeztek, azzal törölhettem a szám. Ez semmit sem ért. Nekem nagyon rossz volt, mert júliusban szültem, hőség volt, én szomjaztam. Csak szülés után kaptam vizet.
2010. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én itt Budapesten,a Jáhn Ferenc kórházba szültem 2 hónapja.Én annyit ihattam és azt amit csak akartam.Szerintem máshol is így van.

2010. jan. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!