Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kicsit félek, ez normális?

Kicsit félek, ez normális?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hónapos fiam és most tudtam meg, hogy újra babát várok. Nagyon örülök, de félek is egyben, hogy meg tudok-e felelni az új elvárásoknak, mindkét gyermekemnek jó anyukája leszek-e, bírni fogom-e egyszerre a két gyerekkel? Ha neked is két gyermeked van kb, másfél év korkülönbséggel kérlek írd meg, hogy Te hogy bírkóztál meg a nehézségekkel. Előre is köszönöm, egy aggódó anyuka.
2010. jan. 3. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár én az elsőt várom, de szerintem normális, hogy most aggódsz egy kicsit, de szerintem felesleges. Szuper anyukája leszel mindkettőnek. Idővel pedig belerázódsz, hogy mind a két csöppségnek a szükségleteit ki tudd elégíteni. Kellemes babázást és babavárást!
2010. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális, hogy kicsit félsz, de ne aggódj, menni fog minden mint a karikacsapás:) A barátnőm két lurkója közt 20 hónap van, és sokkal könnyedebben veszi a mindennapokat, mint én kezdő anyukaként ezzel az egy pöttömmel:) Neki sem egyszerű, de a rutin átsegíti a mindennapokon. Biztosan te is tökéletesen fogod csinálni:)
2010. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A két fiam között 1,5 éve van.Nem volt gond,szerencsére a nagy nem volt féltékeny a kicsire.

Nálunk még különlegesség volt,h tandemszopiztak fél évig.:)

Az elején kicsit nehéz összeigazítani a gyerekeket,de nem lehetetlen,nekem nem volt segítségem,és simán meg tudtam oldani.Én a kicsit hordozókendőben vittem,és a nagyobbikat a babakocsiban,így bárhova el tudtunk menni.

Szeretni pedig egyformán fogod őket,ne aggódj,és egyformán jó anyukája leszel mindkettőnek.:))

2010. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!