Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a Szt István kh és Dr...

Milyen a Szt István kh és Dr Németh Miklós?

Figyelt kérdés

Olvasgattam róla és sürgősen orvos kellene,előtte a Szt Imrében szültem,ami nagyon jó volt csak a dokimmal nem vagyok kibékülve.Kérem segítsetek nekem fontos lenne,főleg császárosok véleménye érdekelne,mert előzőleg az voltam így nagy az esély,hogy most is az lennék.

A kh-zról is mindet írjatok le,pl a baba ott lehet e végig velem,éjjel is...milyen állapotú,milyenek az emberek-ápolók,orvosok stb,kaja ,ellátás,szobák minden ami eszetekbe jut.

Érdekelne a labor,pl a terheléseset mivel csinálják,cukorral vagy zsömlével és tejjel,lehet e esetleg a saját laboromba menni alakhelyhez közel..alapítványi szobát mennyiért adnak és hogyan ,mennyi a szülés a dokinál ..

Köszönöm:)


2010. jan. 3. 23:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!