Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Minek kell pakkot is vinni...

Minek kell pakkot is vinni magzatvízvizsgálatra?

Figyelt kérdés
Csak mert ha beindulna a szülés ott legyen, vagy mert befektet a doki? Sietett nem volt időm megkérdezni.
2014. jún. 22. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehet bent tart, lehet megindítja a szülést ...

Nem kell elengedni a dokit, meg kell tőle kérdezni mindent!

2014. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vidd azt amit szüléshez is vinnél!!!Hálóing köntös tisztálkodásiszer.eddigi papirok.papucs 2db wc papir fertőtlenítő kendő kézmosó szappan törőlköző.stb.. a többit ( betét ilyeneket a párod is betudna vinni ha megszülnél) találsz pontos listát a neten.
2014. jún. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. 2.nem azt nem tudom, hogy mit hanem hogy minek kell vinni? Mert ha nem szülök meg én nem maradok bent.
2014. jún. 22. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Akkor ne maradj bent!!hívd fel a kórházat kérdezd meg ott!
2014. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1. A vizsgálattól megindulhat a szülés.

2. A doki találhat olyan eltérést, ami azonnali szülésindítást indokol.

2014. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert a magzatvízvizsgálattól már nem egy kismamának indult be a szülése. Vagyis, ha szülsz, akkor ott a kórházi pakk.

Vagy mert ha olyat dolgot talál, tehát nem tiszta már a magzatvíz, akkor megint csak szülni fogsz, legyen ott a pakk.

Illetve nálunk például, aki betölti a 40 hetet és még nem szült meg, ahol én szültem, ott az az eljárás, hogy a 40 hét betöltésénél a kismamát befektetik a kórházba és megfigyelés alatt tartják és ott már bent tudnak végezni magzatvízvizsgálatot, NST-t, stb.

Szóval az a lényeg, hogy vidd magaddal a kórházi pakkot!

2014. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!