Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A székesfehérvári szülészeten...

A székesfehérvári szülészeten mennyire jellemző a rutinszerű borotválás és beöntés? És a szülés gyorsítása oxitocinnal vagy burokrepesztéssel?

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Beöntés nincs, egy kúpot kapsz. Borotválás van, de ezt te is megcsinálhatod otthon. Oxytocin orvos függő, és ketszer szültem, egyszersem kaptam. Burokrepesztés mindktszer volt, de minimális beavatkozás, nem bántam.
2014. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. A borotválást én itthon megcsináltam. Kúpot kaptam nem beöntést. És burokrepesztés volt. Oxit nem kaptam.
2014. jún. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én áprilisban szültem, se beöntést, se kúpot nem kaptam. Pedig lett volna rá idő, 6 órát töltöttem a szülőszobán. A borotválást pedig elintéztük itthon. Elfolyt a magzatvíz mire beértünk, de nem voltak fájások, mégsem avatkoztak be (pl. oxitocinnal). Hagyták, hogy a dolgok maguktól induljanak. Nekem nagyon pozitív volt ez a hozzáállás.
2014. jún. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyon ciki, ha borotválatlanul megyek be? Képtelen vagyok karbantartani magam... :-(

2014. jún. 22. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Abszolut nem gáz. Nálunk is a párom végezte a műveletet. Nem is sikerült neki tökéletesen, mert varrás előtt a szülésznő még kiigazította. Azt mondta nem kellemes, ha a cérna alá kerül a szőrszál. Hálás voltam neki, nem éreztem cikinek.
2014. jún. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó. :-)
2014. jún. 22. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!