Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van még olyan szülészet az...

Van még olyan szülészet az országban ahol a régi szokás szerint megy az újszülöttek ellátása?

Figyelt kérdés

Pld:3 óránkénti szoptatás

a babák egész nap a növérekkel vannak,csak szopizni

hozzák ki

teát és tápszert is kapnak cumisüvegböl,ha kell cumit

is

és a szobák ajtajára az van irva BABA-MAMA BARÁT SZO-

BA


ÉN TUDOK EGY ILYET.


2010. jan. 4. 13:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kecskemét...:-SS
2010. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez komoly?Én azt hittem hogy csak Orosházán ilyen kockafejüek még.
2010. jan. 4. 13:59
 3/14 A kérdező kommentje:
Jaj!Még azt elfelejtettem.2008.szültem.Éjjel a babák orditottak a növérek pedig kint aludtak a folyoson.
2010. jan. 4. 14:03
 4/14 anonim ***** válasza:
Én "babamama" szobán voltam, de éjjel elvitték a babákat innen is. A többit, akik nem fértek be - vagy még nem érezték készen magukat az anyaságra...:/ - 3óránkánt hozták le szopni, majd letépték a babákat a ciciről és üvöltve, büfi nélkül feltették őket a kenyerespolca és vitték őket fel. Éjjel lehallatszott, ahogy üvöltenek a babák. Brutális volt.
2010. jan. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nagykanizsán 3 óránként hozzák szopizni,én lányom nagyon besárgult és sokat aludt,felébreszteni se lehetett így ha olyan csecsemősök voltak hozták mikor nagyon sírt,de volt mikor megkaptam és teát büfizett,a látogatók üvegen keresztül csodálhatják 2-3 percig mert aztán megunja a nővérke az ácsorgást kezébe a gyerekkel. Egy hétig voltunk ott és férjemnek nagyon rosszul esett,hogy szülés után megfoghatta majd legközelebb egy hét múlva mikor kiengedtek,és közbe napi pár percet bámulászta üvegen keresztül.Persze én képeket és videókat csináltam,hogy kicsit élvezetesebb legyen neki is.
2010. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Székesfehérvári Szent György Kórház is Baba Barát Kórház.

A baba barát kórház nem azt jelenti,hogy csak szoptatni viszik oda az újszülöttet,hanem,hogy végig ott van a kismamával végig,de ha valami betegsége van akkor nem.39+6hetes kismama

2010. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Pont ez a gond.A szülészet úgy hirdeti magát hogy bababarát,de nem az a legkevésbé sem,és ez a felháboritó.
2010. jan. 4. 16:27
 8/14 anonim ***** válasza:
Gyulai Kórház
2010. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy kórház bababarát, azt jelenti, hogy bizonyos előírásoknak megfelel. Ha kiírták, valamikor úgy is volt, csak éppen a nővérkéknek nincs kedvük normálisan dolgozni.

Székesfehérvár bababarát, ez azt jelentette, hogy végig velem volt a baba. 1. éjjel vitték csak el, akkor fogalmam sincs mit csináltak vele. Annyit mondtak, hogy az enyém nagyon sírt, és nem kellett neki a cukros víz.

Na, meg ha koraszülött, akkor amíg bent van, az anyát a közelébe sem engedik. Ismerek olyat, akinek emiatt lett mellgyulladása, aztán meg elapadt a teje. Pedig még a betegjogi képviselőhöz is elment, de nem foglalkoztak vele.

2010. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A zalaegerszegi bababarát és nem csak a neve. Igaz én a koraszülött osztály vendégszeretetét élveztem, de amint kiengedték a picurt az intenzív részlegből rögtön mehettünk a rooming-in szobába. Tényleg éjjel-nappal veled van. A fürdetést magad végzed. A nővérek rengeteget segítenek. Nem adnak cukrosvizet, sem teát. Pótlásnak tápszert, míg nincs elég tejcsi. (csak a koraszülöttön van) Az újszülött osztályon is hasonló a helyzet, annyiban másabb, hogy ott nincs tápszer. Akkor kap a baba enni, ha anyucinak megjön a teje. A fürdetést nem tudom hogyan va, csak reggel kell kitolni a babákat a folyosóra amig a vizit tart.
2010. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!