Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire ritka 31 évesen már...

Mennyire ritka 31 évesen már 3 gyerekesnek lenni?

Figyelt kérdés
Amikor kórházba megyek vizsgálatra és beszélgetésbe elegyedek más kismamákkal mindig azt hiszik az első babámat várom és csak néznek furán mikor mondom hogy a harmadik lesz... Általában korombeliek maximum az elsőt várják...
2014. jún. 24. 15:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

a húgom is 31 évesen már 3 gyerekes anya volt

a másik húgom 38 évesen szülte az elsőt

szerintem semmi extra nincs benne

van aki korán szeretne szülni van aki későn

2014. jún. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tesóm 27 évesen szülte a 3.at. Én 29 évesen az elsőt.

Sajnos az időt nem lehet visszafordítani, bánt, hogy nem lehettem "fiatalabb" anyuka. :(

2014. jún. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tudod, ez sokmindenen múlik. Pl. hogyan alakul a házasságod, az anyagi helyzeted, lesz-e munkád, kell-e egyáltalán dolgoznod, mik a terveid, hány gyereket akarsz, és ha megszületik az első, akarsz-e többet, van aki korán akar, van aki nem, és van akinek sajnos évekig kell küzdeni...ezért is várhatják a korodbeliek az első babát.

Te irigylésre méltó helyzetben vagy, mert valószínűleg akartad a 3 gyereket és meg is szülheted őket, el is tudod tartani. Én az elsőt 26 évesen szültem, és én is akkor még hármat akartam, 30 éves korom után már nem akartam szülni. A körülmények másképp hozták, csak 2 van és a másodikat 35 évesen szültem. Ez van. :) Én pl. nem nézek "furán", ha 3 gyerekes anyát látok, csak kicsit irigylem, de nem rossz értelemben. Talán mások is...

2014. jún. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért 31 éves már egyáltalán nem olyan fiatal, hogy ne lehetne neki 3-4 gyereke is. Szerintem te kombinálsz túl egy sima udvarias beszélgetést.
2014. jún. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A barátnőm 28 és most szüli a negyediket. Én 27 vagyok és januárra vagyok kiírva a harmadikkal.
2014. jún. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!