Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik az előnyei a téli (január-...

Mik az előnyei a téli (január-februári) szülésnek?

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
En meg nemtudom pontosan de en is telen szülok az en előnykènt fogom fel,h nincs 40fok amit en amugy se bírok nemhogy 9 honaposan!
2014. jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mire a gyerek annyi idős lesz, hogy már tudtok erre-arra járni már nyár lesz, és mehettek :)
2014. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ráadásul a hozzátáplálás kezdetekor, sokkal több választékod lesz, mint a nyári babának.

Eleinte úgyis nehezebben indul az ember, milyen az otthoni időszak éppen télre esik.

2014. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
N most februarban szultem.az ido nemvolt teliesnek mondhato....szoval pont jokor:-)elonye h nyaron nem kell nagypocakkal lenni.az n lehet konnyu.hatranya viszont telen az oltozkodes.naci,felso pulcsi kabat...bar n tudom tavaly v en nem faztam v nem is volt igazan hideg.mostmar 4hos,ahogy jon a hozzataplalas rengetes friss gyumolcs,zoldseg van/lesz.jarunk babauszasra..nem fazik meg mikor kijovunk m meleg van.erdekli mar a vilag es azert ilyenkor tobbet lehet setalni.plusz mire strandido lesz addigra mar te is mehetsz vizbe.meg mar lassan a pici is ha olyan a hely.hirtepen ennyi jutott eszembe.:-)
2014. jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4es vagyok...a szules azert vt jobb mert n szakadt rolam a viz annyira..de ez mar vegulis teljesen mindegy...
2014. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jaj nagyon jo a januari! A lanyom akkor szuletett. Nem tudom milyen a nyari terhesseg, mert akkor meg hasam sem volt. Szoval meg nem gyotort az ido. A nagykabatom ram jott meg a vegen is, igy nem kellett azt sem masikat venni.


Az hogy fel kell oltoztetni setanal? Hat a nyari babakat, akik a kanikula kozepen szuletnek sokkal jobban kell vedeni ;) Feloltoztetni lehet, de a bodytol mar nehez kevesebbet raadni ;) En a tavasszal voltam inakbb bajban oltoztetes teren. Telen raadtam mindent, es nem fazott, de aztan mindig tuloltoztettem :D


A hozzatapi meg egy alom ;) Marmint amennyire a hozzatapi alom tud lenni! A gyumolcsok ugy ernek, ahogy a baba kaphatja oket. 4-5 honaposan meggy, majd a barack, dinnyek stb. Mindent tudtam kostoltatni, adni neki, nem kellett fagyasztgatnom, es azt adni. Imadja is a mai napig a gyumiket!


Nyarra eleg idos ahhoz, hogy elmenjetek nyaralni.


...igy hirtelen ezek jutottak eszembe.

2014. jún. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Februári a kislányom. Télen sokkal könnyebb egyenletes hőmérsékletet tartani a lakásban, ami egy újszülöttnek fontos. Így nyáron, főleg az idén hol nagyon meleg van, hol meg hűvös.


(azért -14 fokban hazahozni a babát kicsit rémisztő volt, főleg a kórházi 26-27 fok után. A kórház bejáratától a parkolóig kb. 50-60m, a kocsi is kihűlt teljesen...)

2014. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam februári. Nem volt betervezve egyébként, hogy téli babát szeretnénk, így jött össze. De örültem neki, hogy nem kellett a 40 fokban nyáron nagy pocakkal lennem. Mire nyár lett jobban tudtunk jönni -menni. Első nyaralás alatt már 5,5 hós volt, nem volt annyira pici. Aug.-ban 6 hónaposan amikor hozzáfogtam hozzátáplálni, volt nagyon sok idény gyümölcs. Én ezeket hoznám fel.A másodikat most tervezzük, majd kiderül, hogy milyen születésű lesz.
2014. jún. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Januárban született a kisfiam! A hőmérséklet kérdésében nagyon jó, hogy tudod szabályozni hány fok legyen a lakásban nappal, éjszaka. Sétánál fel tudod öltöztetni hőmérsékletnek megfelelően, viszont a hatalmas kánikulában lefelé ez nem megy :D

Hozzátáplálás tökéletes, minden megterem, nem üveges bébiétellel kell a babának ismerkednie, hanem házi ízekkel.

Aki depresszióra hajlamos annál szuper, hogy nem a tél, a sötétség közeledik, hanem a tavasz, egyre hosszabbak a nappalok :) szerintem tökéletes a téli babázás :)

2014. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!