Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukákat szeretnék kérdezni,...

Kopasz1977 kérdése:

Anyukákat szeretnék kérdezni, egerben Bán Imre főorvos úrról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Párommal babát várunk, most vagyunk orvos választás elött, egy barátunk ajánlotta Bán doktor urat, véleményeket varok róla, illetve van e valakinek más ötlete, tudna e ajánlati orvost? Sztk rendelésen keressük, szeretnénk egy megbízható, olcsón dolgozó szülész-nőgyógyász orvost találni. Köszi előre is

2014. jún. 29. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Varga Zsolt doktorurat ajánlanám, bár, én magánrendelésre jártam hozzá, és nem éppen nevezném olcsónak a tarifát...de kétszer szültem már nála, mindig korrekt, megbízható orvosként járt el. És jó a humorérzéke. Elég felkapott orvos, ahogy tudom,sokan járnak hozzá, néha várni is kell, mire sorra kerül az ember lánya. De ettől eltekintve én őt javasolnám.
2014. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen a valaszt, Varga doktor urat feleségem messzire szeretné kerülni, az előző házasságában nála szülte a kislányát, akit most együtt nevelünk, és másfél napig hagyta vajúdni, mire megcsászározta, pedig a szülésznő már a tizenegyedik órában is mondta, hogy nem fog a kicsi természetesen megszületni, műteni kellene, de csak azért sem. Drága is volt, és párom állítása szerint nem is túl gondos, közben ajánlott egy barátunk egy fiatal orvost, Nagy doktor urat, úgy néz ki őt fogjuk megkérni
2014. júl. 2. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!