Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szült mostanában a Szent...

Ivilicious kérdése:

Ki szült mostanában a Szent Imre kórházban? Milyen?

Figyelt kérdés
A magán nőgyógyászom ott dolgozott ( Dr. Faludi Pál ) ,de ő már nem vállal szülést, még nem derült ki, kinél fogok szülni, azt mondta a dokim,hogy majd kiválasztunk valakit...kérdésem,hogy mennyire normálisak ott, a szülésznők milyenek, mindenkinél automatikus-e a gátmetszés, vagy gátvédelem,stbstb, mindent, amit ott tapasztaltatok!:)
2014. máj. 30. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem túl rég szültem ott, meg voltam elégedve, orvosok, szülésznők jók, körülmények is, csak a csecsemősök nagy része volt pokróc, de találkoztam tündérrel is, a helyi védőnő is nagyon aranyos, érdemes meghallgatni a tanácsait.

Gátvédelemmel szerintem mindenkinél megpróbálkoznak, fogadott orvosom és szülésznőm volt, akik szuperek voltak, de az ügyeletesek is nagyon kedvesek voltak. Ha van valami kérdésed még írj nyugodtan!

2014. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is nála születtem és szültem 2szer is:) Vállal szülést,de már nem az Imrében.Már a Sote 2n vezeti a szüléseket.Ha ott szülsz nála az nem jó? (hála ennek az új vezetőnek.) Szerintem nagyon jó doki ott a Raft doktor úr. Nálam ő volt bent amikor mentünk szülni. Szerintem inkább a szülésznő a fontos,doki alig van bent.Mondjuk a Faludi éppolyan hogy elég sokat van melletted. Vagy mr abszolut nemvezet szüléseket? Az nagyon nem jó:( Na de majd rákérdezek ha megyek hozzá.Nyáron kell mennem hozzá kontrollra.
2014. máj. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Istenem még én is a Faludinál születtem!!

De már régen nem vállal szülést nyilván a kora miatt ,még szép !!

Októberre vagyok kiírva remélem nem A kOVÁCSNÁL FOGOK szülni!!Már 2x szültem a Szent Imrében!

Tök meg voltam elégedve csak a kislányom születésénél volt ez a Kovács Zoltán nevű doki aki majdnem beleesett a fenekembe olyan fáradt volt , ja és elcseszte a fenekemet mert szarul varrt össze!

Azóta is váladékozik kicsit a gátam végénél!!

Szép napot

2014. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát én Faludihoz magánrendelésre járok, és ő azt mondta, hogy ő már túl öreg, nem szeret éjjel felkelni, de nézünk együtt valakit... Most úgy olvastam, hogy Demeter elég jó meg normális. Nem szeretnék olyat, aki előre látatlanban tarifázik, szerintem legyek túl rajta, és meglátom mennyit érdemel.. Amúgy meg lehet többet adok, mint kér, nem? :)
2014. máj. 31. 14:20
 5/8 A kérdező kommentje:
Én szeptember 27.-re vagyok kiírva, és életemben nem is jártam még a szent imrében sem :( egyik kórházban sem! Nyíregyházi vagyok, még nem lakok Budapesten annyi ideje, hogy kórházaznom kellett volna
2014. máj. 31. 14:22
 6/8 anonim ***** válasza:
2013-ban szültem nála másodszor,nyáron voltam nála.akkor még szomorú volt h nem lesz harmadik mert spirált tett fel... Mondjuk szeptemberben már új asszisztense lesz mert ő végleg nyugdíjba vonul:( 75 éves a Faludi. Én sajnálom,mert nagyon jó doki. Anyum is ezer éve hozzá jár.
2014. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ah, pont most :( én is örülök, hogy megtaláltam, annyira aranyos meg jó szakember is...
2014. máj. 31. 20:09
 8/8 Medvi ***** válasza:
Dr. Barna Istvánnál szültem mindhárom lányomat, tökéletesen elégedett vagyok vele. 2007. dec. 24-én este is bent volt, és kihúzta a kislányomat vákummal, mert feltekerte magát a köldökzsinórra, és megfulladt volna Karácsony este. Ő volt a választott orvosom, akihez magánrendelésre is jártam. Nem egy túl barátkozó típusú ember, de jól ki lehet vele jönni.
2014. júl. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!