Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen színű a magzatvíz? Van...

Milyen színű a magzatvíz? Van egyáltalán színe vagy szag?

Figyelt kérdés
Ma töltöttem a 40.hetet.Sötétsárgás a vizeletem.És a tisztasági betéten is sötét színű volt,mert olyan mint ha egy kicsit bepisiltem volna,de nem nagyon.
2010. jan. 5. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Normál esetben átlátszó folyadék. Nekem szivárgott, a betéten nem látszott nyoma, csak nedves volt. Amikor szültem, akkor sárga, vagy inkább zöldes volt a 38-ik héten. Előtte nézték rendszeresen, tiszta volt, de a szüléskor már átmennek a stresszhormonok a babába, és belekakilt.
2010. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem piros volt hanem sötétsárga és egy kis barna keveréke.Hüvely tablettát kellett használnom,mert felmart valamit amitől véreztem és most meg ilyen sárga és barna keveréke a vizeletem színe.Mikor pisi mintát kell vinni az nst.-re akkor nem szóltak semmit,hogy van valami gonda színével.
2010. jan. 5. 16:41
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugy indult be a szules, hogy elkezdett folyni a magzatviz. Szintelen es szagtalan volt.
2010. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
holnap megyek Nst vizsgálatra.Honan lehet tudni,hogy kevesebb a magzatvíz?Eddigi uh.-kon normális magzatvíz mennyiséget mondtak.
2010. jan. 5. 17:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsit mintha nyálkás lett volna és kicsit mintha édeskés illatot éreztem volna.De amúgy szintelen volt.
2010. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok. Ha csak kicsit szivárog, akkor attól nem lesz kevesebb, mert mindig újratermelődik. Ha nagyon szivárog, akkor meg úgyis észre fogod venni. Szólján Nst-n a dokinak, biztos megvizsgál!
2010. jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Holnap kiderül mit mondanak.Székesfehérváron fogok szülni.

Szülés után meddig kell a kórházba lenni?

2010. jan. 5. 18:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, biztos minden rendben lesz. Ha megszületik a babád és nem volt semmi gond, akkor 4 napig tartanak még bent. Ha császárral szülnél, akkor meg 5 nap, de hidd el hamar el fog telni! 10 hós kisfiú anyukája, aki pár napja tudta meg, hogy újra babát vár..:)
2010. jan. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megint az 1. vagyok. Én is Fehérváron szültem:) Sima szülésnél a szülés napjától számítva a 3-ik napon engednek haza (tehát összesen 4 nap) császárosnál 5 napig kell bent lenni. Sok sikert, és könnyű szülést kívánok!
2010. jan. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2010. jan. 6. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!