Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnan tudom hogy a magzatvíz...

Honnan tudom hogy a magzatvíz szivárog, vagy csak sok a folyásom? Mert nekem elég sok van és sárgás színű?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
és mostanra vagy kiirva,azt érzi az ember,nekem jöttek a fájások is.
2010. jún. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én úgy jártam, hogy vizes lett a bugyim, szóltam a férjemnek biztos szivárog a magzatvíz, irány a kórház. vizsgálat nélkül egyből elkezdtek felvenni, majd mire oda ért hozzám a doki vizsgálatra semmi sem volt. de bent fogta pár napra. ha csak sok folyás akkor elmúlik, cserélj bugyit, tegyél be betétet és ha az is vizes lesz rövid időn belül akkor az magzatvíz. nekem ezt tanácsolták.

2010. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
rendes eü betétet?vagy elég a tisztasági?
2010. jún. 25. 19:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy-két hete nekem is több a folyásom, de nekem még van hátra pár hetem, még 6, úgyhogy remélem, hogy nem a magzatvíz. Ha közeledsz az időponthoz, lehet, hogy normális, de szerintem kérdezd meg a dokit.

Azt mondják, hogy a több folyás, az azt jelenti, hogy kezd kinyilni a méhszájad.

2010. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
36+2 vagyok
2010. jún. 25. 19:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Én elég parázós kismama voltam, nekem is volt egyszer hirtelen bőséges folyásom, én azonnal mentem a dokihoz. Szerencsére nem a magzatvíz volt, és az orvosom azt mondta, a magzatvíz folyamatosan szivárog. Nem olyan, hogy egyszer folyik, máskor meg nem.
2010. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó hetekben kb. minden alkalommal ezzel "zaklattam" az orvosomat, hogy szerintem szivárog a magzatvíz. Mindig azt mondta, hogy ha csak annyira szivárog, hogy nem egyértelmű, és nem tudom, hogy esetleg folyás-e, akkor fent repedhetett meg a burok, ami be fog forrni. És, hogy lehet kapni olyan betétet, ami kimutatja, hogy magzatvíz folyik-e. Ha nagyon izgulsz, vegyél olyat.
2010. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A magzatvíz rózsaszínes, nem sárgás. Nekem csak kevés folyt el a 38. héten és kórházban folyt el a többi.
2010. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az egyszer folyik,máskor meg nem ezt megcáfolnám.Nekem hirtelen "nagyobb"mennyiség távozott fél órával a nyákdugó távozása után és kórházba mentem.Ott mondták hogy valószínű a burok teteje repedt meg és az folyt mert több nem jött csak mikor repeszettek,a baba feje beékelődött ezért se nagyon jött több.Akkor meg is lett a baba.Viszont a szagáról megtudod ha a szinét nem is tudod esetleg megkülönböztetni:-)
2010. jún. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is pont így voltam. 37 hetesen vizsgálatkor mondta, h nagy valószínűséggel gomba. Kaptam kúpot, 10 db gyógyszertári. Holnap fog elfogyni. Borzasztó, mert amikor este felteszem, úgy elolvad, hogy kifolyik egy csomó sárga valami (sárga a kúp alapból), úgyhogy tisztasági kell. Viszont a folyás valóban elmúlt. Úgyhogy inkább kérdezz rá, és kezeljétek ki! Bocsi, hogy így írtam le. 38+2 hetes km
2010. jún. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!