Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni vizelet és...

Szülés utáni vizelet és széklet visszatartási problémája volt valakinek?

Figyelt kérdés
1 hónapja természetes úton szültem és amikor nagyon kell pisilnem vagy nagy wc-znem, akkor nem bírom visszatartani. Terhesség alatt semmi ilyen problémám nem volt. Gátmetszésem volt, de már nagyon szépen begyógyult. Mikor fog ez is helyrejönni?
2014. jún. 30. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A széklethez nem tudok hozzászólni. Nekem az első gyerek születése után volt egy kis gondom a vizelet visszatartásával: lovaglás, táncolás, futás, tehát kifejezetten rázkódós, erős megterheléses mozgások közben nem tudtam megtartani, olyankor sűrűn kellett elmennem pisilni és bizony betétet is tettem be biztos ami biztos. 9 hónappal szülés után múlt el teljesen. Bár nekem olyan nem volt, hogy simán csak attól becsurgott volna, hogy nagyon kellett.


Intim torna és az idő, ez a kettő együtt megoldja.

2014. jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a pisilissel volt az szülés után, hogy ha nagyon nevettem, akkor nem bírtam visszatartani. 4 hónapja szültem, most már eljutok a wc-re :) Állítólag a Kriston Intim Torna jó gyakorlatokat tartalmaz, de még nem volt időm bele se nézni, nemhogy csinálni...
2014. jún. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Intimtornázz, meg valóban az idő javít rajta. Nemrég szültél még rengeteget regenerállódnak ott a dolgok.

Amúgy sajnos van ilyen.... én ezért is inkább gondolom úgy, hogy akárhogy preferállják a normális szülést, bizony a "sztárok" inkább celebek nem véletlenül szülnek császárral..... nekik nincs ilyen gondjuk....

De intimtornázz és reménykedj hogy valóban helyrejön. Amúgy még hüvelyplasztikáztatni lehet.

2014. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem szülés után széklettartási gondom volt.Kb fél év kellett ahhoz ,hogy helyrejöjjön (az első hónapokban nem nagyon mertem kimozdulni). Az intim tornát javasolják.

Babát várok 21 hetes ,éppen tegnap vette, le a Kriston intim tornát ,szeretném csinálni,hogy szülés után nehogy megint így járjak!

Ja ez amúgy egybefügg azzal ,hogy vágtak + repedtem ,és nagyon sok külső és belső varratom volt!

2014. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!