Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben nem feszélyezi...

Szülés közben nem feszélyezi az embert, hogy vizelet, vagy széklet inger lép fel?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja,hogy kkor már az ne is e´rdekli az egyént.Èn még is tartok töle.
2007. szept. 1. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Általában beöntést csinálnak akkor ez a helyzet nem áll fent,de választhatod azt is hogy nem kell és akkor se biztos hogy megtörténik.Én mindkét szülésemnél ebböl adódóan kértem a beöntést mert biztos nagyon zavart volna ,de az én voltam.Dönteni neked kell.Grat a babához:)
2007. szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Általában a szülések előtt beöntést adnak. Van azonban egy beöntést helyettesítő kúp is, amit nagyon szeretnek a kismamák. Sokkal humánusabb.

Amikor már szülsz egyébként tényleg nem fog érdekelni, hogy jön-e széklet vagy nem. Csak megpróbálsz együttműködni a szülésznővel. Ez így van jól.

2007. szept. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Már rendes szülés előtt nem szoktak beöntést adni. Én sem kaptam áprilisban szültem. De az igaz, hogy szülés közben nincs időd ezzel foglalkozni. És nem ciki, ez természetes dolog (még ha odasikerül is). Szorítok neked:)
2007. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Én is rendesen szültem mégis kaptam beöntést.(Az előttem szólót nem igazán értem!)Az elsőnél automatikusan,a másik kettőnél pedig már én dönthettem el akarom-e. Akartam mert nem fáj,és sokkal higiénikusabb a szülés!
2007. szept. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk nem volt kötelező a beöntés. Mellesleg, ha úgy érzed, hogy bármelyiket kell van ágytál a szülőszobán is. Nem hiszem, hogy ezzel fogsz foglalkozni! De, ha feszélyez kérj beöntést. Arra viszont nincs garancia, hogy így nem lesz a szülés közben "melléktermék".
2007. okt. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!