Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Adjak így pénzt az orvosnal...

Adjak így pénzt az orvosnal szüléskor?

Figyelt kérdés
Néhány dolog miatt igen elgondolkodtam azon, hogy a fogadott orvosom érdemel-e pénzt a a szülés után. A terhesgondozás alatt kb. ca 100eFt ott hagytam már a zsebébe. Akkor is tartotta a markát, ha csak a leleteim nézte át, és akkor is, amikor a klinikán vizsgált (sőtt akkor többet is óhajtott). Ezen kívül a nevemet mai napig nem tudja, a számomat se mentette el a telefonjába. úgy tud csak beazonosítani, ha elmondom a legutóbbi esemènyeket és a terhességi hetemet, nevemet. Volt, hogy felhívtam, mikor mondta, hogy keressem, de azt mondta hívjam egy másik időpontba, de akkor meg fel se vette, vissza se hívott. Mikor kiderült, hogy cukros lettem, hasára ütött, hogy egyek 150 grammot, és csak két hét múlva mondta, hogy ki a dietetikus akihez el kell mennem. Egyszóval úgy éreztem egész terhességem alatt, hogy szarik a fejemre, és csak a markát tartja a pénzért. Mi a véleményetek? Tényleg az orvossal van a gond, vagy nekem vannak túl nagy elvárásaim?

2014. júl. 2. 14:11
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Szerintem szimplán orvost kéne váltanod
2014. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
A helyedben én is orvost váltanék.Sőt én is ilyen cipőben jártam és váltottam is.
2014. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

Amennyiben a szüléseket o vezeti le, nagy pofátlanság lenne nem adni penzt.

Amúgy meg egyet értek az elsővel: ha nem vagy vele megelégedve, orvost kell váltani,

2014. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hozzáállással már az is bőven sok, amit adtál.

Én is hasonló helyzetet tapasztaltam, de gyorsan váltottam is (20-22. hét környékén)- ne félj a váltástól, mert így rossz szájízzel, szorongva nem lehet nekiindulni egy szülésnek.


Nincsenek nagy elvárásaid.

Mondd el neki is, hogy neked ez így nem OK, ha semmi változás, akkor ezernyi szakorvos van, aki szívesen ellát ennél kevesebb pénzért is.

2014. júl. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Miért lenne pofátlanság nem adni? Azért tenni is kéne valamit.

Szerintem is keress más orvost. Persze olyat, akit ajánlanak, ne olyat, akiről semmit sem tudsz. Nehogy rosszabb legyen :)

2014. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyen orvost még ennyi ideig se viseltem volna el. Nemhogy pénzért,magánban,de még az sztk-ban is vannak ennél normálisabbak. Egy fillért nem adnék neki,keresnék mást.
2014. júl. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
3-as,mi az,hogy pofátlanság lenne nem adni?? Ezért a nulla hozzáállásért? Mondjuk ahol én szültem,nem is lehet orvost fogadni,én nem adtam pénzt senkinek,és mégis teljesen normálisan álltak mindenhez. Elvégre ezért lettek orvosok. Szerintem.
2014. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Orvost váltani már nem lenne túl késő 35 hetesen? Úgy tudom, hogy 20. hétig "szeretik" maximum.
2014. júl. 2. 14:51
 9/16 anonim ***** válasza:
Hol fogsz szülni? Esetleg fogadj szülésznőt, úgy is Ő lesz veled a szülésnél.
2014. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Lesz olyan orvos, aki a pénz reményében el fog vállalni, ne aggódj!

Válts orvost, míg nem késő.

2014. júl. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!