Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt/közben milyen...

Ivilicious kérdése:

Szülés előtt/közben milyen volt a vérnyomásotok és milyen érték után végeznek császármetszést?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt is ugyanilyen értékek voltak? Hogy mérik, szülés előtt/közben...? Első baba, első szülés lesz :)
2014. júl. 4. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem mérték szülés közben egyszer sem.
2014. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 3x1 dopegytet szedtem, de senki egyszer sem mérte meg a vérnyomásom szülés alatt, pedig másfél nap alatt lett volna rá idő.
2014. júl. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szülés közben nem mérték.
2014. júl. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És természetesen szültél? Én is 3x1 dopegytet szedek, viszont nekem nem "tartósan" magas a vérnyomásom, hanem van egy olyanom,hogy "fehérköpenyes emelkedés tensio", szóval,ha orvos méri, vagy más, akkor magas, viszont amúgy egész alacsony, és a dopegyt beállítja rendes értékre,ha szét stresszelném magam :) nagyon szeretném elkerülni a császármetszést, ha lehet
2014. júl. 4. 10:24
 5/7 Tica0121 ***** válasza:
Nekem magas volt vérnyomásom, napi 3*2 Dopegyt-et szedtem. Aztán bementem egy NST-re ahol vérnyomást is néztek, 210/160 volt, amit nem is tudtak levinni.... azonnal császároztak! Császár alatt is végig nézték a vérnyomásomat, de nem ment lejjebb...
2014. júl. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Másfél nap természetes szülés próbálkozás után végül császár lett (de nem volt köze a vérnyomásomhoz). Szintén fehérköpeny hipertóniám volt, azért kaptam, kb. a 2. trimeszter végétől, akkor jöttünk rá, miért csak a rendelőben magas, és az otthon vezetett napló szerint nem.
2014. júl. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is Dopegyten éltem a 14. héttől toxikózis miatt, a 38 héten indítottak, vajúdás és szülés közben is mértek időnként vérnyomást, meg szülés után is nagyon gyakran. 190/120 volt burokrepesztésnél, a többire nem emlékszem, de nem nagyon ment lejjebb

természetes úton hagytak szülni ettől függetlenül

2014. júl. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!