Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a 38. héten a méhlepény...

Ha a 38. héten a méhlepény érettsége még csak I. fokú, akkor azt jelenti hogy a 40. hétig már nem tud 3fokú lenni és túlhordás lesz? Mindenképp el kell érje a IIIfokú érettséget szüléshez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

ÓÓÓ... nekem is azt mondtak,hogy I. fokon érett a 38.héten.Aztán a 41. héten szültem,az orvos meg a képembe nyomta a placentát,hogy:-Nézze! Ez már jó érett volt!-


:-/

2010. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nincs összefüggés. Éncsak az ellenkező dilemmát ismerem, egyik barátnőmnek a 30. héten már II. fokban érett volt a lepény, nagyon bepánikolt, hogy koraszülés lesz. Azt hiszem, 2-3 nappal hordta túl a babát, semmilyen probléma nem volt!
2010. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Addig kell örülni még a lepény érettsége nullás vagy egyes stádiumban van. Addig teljes mértékben ellátja a babát. Ha ennél nagyobb, pl. kettes, az a terhesség vége felé van, ahogy írtad is, kezd elöregedni, de attól még teljesen jó stádiumú. Nekem is így volt, ne aggódj. Akkor lenne rossz, ha sokkal korábban lesz 2-es, vagy akár 3-mas, négyes. Én a 38. hétre szültem, de nem ez miatt, a baba végig nagyon lent volt. Ne aggódj, minden a legnagyobb rendben van!!!!
2010. jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ááá... remélem nincs igazatok,hogy túlérett is lehet.. tegnap előtt voltam 38 hetes uh on,azt mondták hogy 5-ös érettségű,bármikor szülhetek...de mi van akkor ha kihúzom még a két hetet és nem tudom megfelelően táplálni a picit???
2010. jan. 7. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Megnőtt az a baba akkorára, amekkorára kell, kifejlődött mindene, ha most megszületne sem lenne semmi baj. Ne aggódj miatta! Ahogy írtam is talán és is a 38. hétre szültem és egészséges lett a baba.
2010. jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!