Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mostanság szült vagy szülni...

Mostanság szült vagy szülni készülő anyukák! Látogatási tilalom van mindenhol? Apás szülés sem lehet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerősöm kb 1 hete szült S.újhelyen ügyeletesnél,apuka végig bent lehetett,utána Ő fürdette a kicsit.
2010. jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mindenhol tilalom!
2010. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a napokban fog szülni egy ismerősöm,és azt mesélte,hogy abban a kórházban látogatási tilalom van,ez azt jelenti,hogy a szülésre apuka bemehet,de utána senki nem látogathatja őket (apuka sem).

(Ez a kórház valahol a Klinikák metrómegálló környékén van azt hiszem,de név szerint nem tudom,elfelejtettem)

2010. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én dec 4-én szüétem,és tilalom volt,de a szülésnél ott lehetett apuci,csak utáána már csak akkor mikor mentünk haza!A legtöbb helyen így van!

Én nagyon kétségbe voltam esve,h nem lehet,de a szülésznőm megnyugtatott!

De mellettem egy csaj ügyeletesnél szült,csak nagyon kiabált,és ők kérdezték tőle behívhatják-e a férjét...

Szóval kórházfüggő

2010. jan. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miskolcon szombaton (2-án) még látogatási tilalom volt és az együtt szülés szüneteltetése.
2010. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérlek kérdezz erre rá a dokidtól.Minden kórházba más a 'szokás'.Nálunk Apuka bejöhet egy nyilatkozat aláírásával.
2010. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Látogatási tilalom van. :( Több kórházban érdeklődtem pl. péterffy ben bent lehet az apuka a szülésnél,de csak úgy ha be van oltva és ezt igazolni is tudja...no meg ezek után az éppen ügyeletes áolási igazgatónak is jóvá kell hagynia ezt.

Közben elköltöztem a szent istvá kórház közelébe és lááám :)itt bent lehet az apuka..nem kell semmi papír hozzá..szóval menj és járj utána magad..az a legtutibb,így megtudhatod mit vigyél pontosan.ez is igen eltérő kórházanként! 39 hetes ....nagyon a végét járó km :)

2010. jan. 7. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én Győrben szülök, asszem ott teljes körű a tilalom, kivéve a szülést, ott apa bent lehet.
2010. jan. 7. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!