Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2222-es méhszájjal ki meddig...

Péntek judit nikolet kérdése:

2222-es méhszájjal ki meddig húzta?

Figyelt kérdés
Tegnap megvizsgált a doki a kórházban és azt mondta 2 ujjnyira nyitva vagyok így magzatvizet is nézet ami tiszta. Lejárt az időnk 3.-án!!! De jelét még nem érzem szülésnek!!
2014. júl. 6. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én több mint 2 hetet voltam így. 37+2 naposan lett ennyi, majd 40+0 napon született meg a kisfiam. De neked ennyi már biztos nincs hátra.
2014. júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát nekünk már lejárt az időnk 3.ára voltam kiírva de jele nincs hogy ki akarna bújni :/
2014. júl. 6. 09:51
 3/6 anonim ***** válasza:
en is 3-ra voltam kiirva. cg 2000 a 30. het ota, nyakdugo elvileg meg megvan, mehszaj 2 hete zart volt azota nem neztek. ctgn minden rendben, előjel nálam sincs.. néha kemenyedek, de nem rendszeres. a derekam egyre többet faj.. negyed orankent pisi meg csip odalent mintha felfaztam volna. de inkabb csak reggel es mozgas, állás valtja ki.
2014. júl. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En 1111el is 8 napig huztam meg...
2014. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1222-es értékem volt 36 hetesen, másfél hét múlva szültem és még akkor is alig akartam tovább tágulni és a méhszájamat is úgy masszírozták teljesen el, ettől függetlenül császármetszésem volt.

Szóval csak a méhszájérték alapján nem lehet megmondani, mert akár még túlhordási idő lejárta után még indíthatnak is. A méhszájérték nem igen jelent ilyen szempontból túl sokat.

2014. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38hetesen reggel mondta a doki, hogy 2222a méhszáj! Délután siettünk vissza a kórházba és 45perc alatt megvolt a baba. :))
2014. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!