Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1222es ertekű mehszajjal ki...

1222es ertekű mehszajjal ki meddig huzta?

Figyelt kérdés
ma kezdtem meg a 39. hetet masfel hete meg teljesen zart voltam ma megint vizsgaltak nst utan es mondta a doki h nyitva vagyok mar..kiskonyvembe a mai datummal azt irta 1222...gondolom ez a mehszajam allapota.ki meddig huzta ezzel az ertekkel?szivem szerint mar ma mennek szulni..a vizsgalat ota kicsit faj a hasam alul ink a mehem de gondolom csak mert megpiszkaltak.kemenyedes van de nem sok pintosabban nem mindig tudom megkulonboztetni h kemenyedes vagy a babam fesziti ki magat :-( ill neha nyilalo fajdalom a huvelyemben...koszonom a segitseget elore is :-)

2014. máj. 5. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Èn 2222-es értékkel több mint 2 hétig, a kiírt napig húztam. Persze az enyém kevésbé volt ugye megrövidülve mint a tied, de ugyanannyira voltam nyitva. Szülni 2555 értékkel mentem be. Este fél tízkor volt ennyi , hajnali 1:26-kor lett meg a kisfiam.( előtte otthon kb. 3 órát voltak fájásaim )
2014. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még 6 hétig húztam vele, de ez tudom most nem jó hír neked. Nekem a 34. héten beindult a szülés, de szerencsére sikerült picúrt bent tartani, így a kiírt napig bírtam :)
2014. máj. 6. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
huhha..azthittem jobbak az eselyeim... jo lenne ha a heten kibujna.terhsssegi cukros vagyok es felek h nagy baba lesz...36. heten becsultek 2900grammra :-/
2014. máj. 6. 07:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem is volt terhességi cukrom, a kiírt napon egy átlagos nagyságú 50 cm-es és 3600 grammos fiam született. :) Úgy rémlik hogy nekem a 36. hét környékén 2500-2600 grammra saccolták.
2014. máj. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!