Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol lehet kapni Budapesten...

Hol lehet kapni Budapesten olcsó hálóinget? Elől gombos kéne.

Figyelt kérdés
A 11. ker. környékén, vagy onnan könnyen megközelíthető helyen kéne, de nem ismerem, hol vannak ilyen kínaik.
2010. jan. 7. 09:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A skálában nagyon jó áron vannak ezek a hálóingek, de ha jól tudom, azok Pesten vannak, nem Budán:( Viszont ha jól emlékszem a Móriczon van kínai bolt, bár már nem emlékszem pontosan hol.
2010. jan. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Skála? A Nyugatinál?
2010. jan. 7. 10:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Én sima pántos hálóinget használtam, azt is le tudtam hajtani :) Igaz akkor melegebb volt :) Amúgy én is sokat vadásztam de nem találtam sehol
2010. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen a nyugatinál:)
2010. jan. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Szigethalmi piac minden vasárnap van, ott vannak jó kis standok, ahol ilyesmit fillérekért lehet venni. Én nyáron 1200 ft-ért vettem a hálóinget.
2010. jan. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én a kínaiban vettem
2010. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én az auchan-ban vettem (Szept.-ben) 790ft.ért.Nem is olyan rossz(amugy utálom a hálóinget),többször mostam már és itthon is volt azóta rajtam nem is egyszer.

Nézd ezeket a reklám újságokat,néha olcsóbb mint a kíaiban.

2010. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is az auchanban vettem, amikor mentem szülni. Bár én is utálom, azóta rajtam is volt itthon.
2010. jan. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A nyugatinál tudok én is a skálában. Bár én nem vettem hálóinget. Pólóban és melegítőnaciban voltam bent a kórházban. Én is utálom a hálóinget. Mindig belegabalyodok éjjel és nem birok aludni:-)
2010. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Auchan, Tesco, Cora, ha kínai boltban nem találsz. Mindegyik hipermarketben árulnak ilyesmiket, kb. 2 ezer az ára, de a múltkor a Corában direkt szoptatósat is találtam. Kicsit drágább de minőségibb a Oneway, abból is van Budán jópár üzlet, nekem van pl. Oneway elöl végig gombos hálóingem és pizsim is, most kaptam a szülés előtt. Aztán szóba jöhet még a C&A vagy a H&M, időnként 2-3 ezer körül is lehet találni, van kifejezett szoptatós is.
2010. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!