Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az ajkai szülészetről szeretné...

Az ajkai szülészetről szeretnék érdeklődni, tudtommal ott nem fogadhatok orvost. Hogy bánnak a kismamákkal? Együtt lehetek majd a picivel? Milyenek a szülésznők?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
a tesom ott szült szült 2 éve .meg volt elégedve.de mostanába nem hallotam tul sok jót nagy a doki vándorlás.nem tudom hova valosi vagy de keszthelyt ajánlóm.
2010. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

Én 2008 szepemberében szültem ott és nagyon megvoltam elégedve.Én éjszaka mentem be az éjszakás szülésznő ugy bánt velem mintha délután lett volna, tehát nagyon aranyos, segítőkész volt mindent rendesen elmondott nekem és páromnak tehát le a kalappal elötte.Aztán persze reggeli orvos és szülésznő váltás de nagyon rendesek voltak ők is sűrűn néztek engem is és a babát is hogy minden renben van-e és délután meglett a kisfiam.Aztán kint a szobában is nagyon aranyosak voltak és velem volt a kisfiam.Én nem szólhatok egy rossz szót sem a korházra és "jol" éreztem magam.Szerintem nem rosszabb mint bármelyik más kórház mindenhol van jo és rossz.szerintem a korház miatt ne aggodj.


16 hónapos baba anyukája

2010. jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!