Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki a Bajcsyban Dr....

Szült valaki a Bajcsyban Dr. Szécsényi Istvánnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Őt fogadtam fel orvosomnak,és kiváncsi lennék a szülés alatt is meg voltatok vele elégedve?

Magánrendelésen nagyon kedves :) Nem merek a Bajcsyban orvos és szülésznő nélkül szülni mert sajna nagyon rossz dolgokat hallottam,és első baba :)

Ráadásul dec. 26-ra vagyok kiírva és gondolom az orvosok nagyrésze elutazik.. mint Dr Kardos.. ő el se vállalt,utazás miatt :(


2014. júl. 10. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
2006.-ban szültem nála,én teljesen meg voltam vele elégedve,mikor beindult a szülés azonnal jött a kórházba. Szülés alatt a rengeteg dicsérete,együttérzése megkönnyítette szülésem.
2014. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dejoo!! Koszonom szepen!!! :)
2014. júl. 10. 14:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon kedves, aranyos, de kb. ennyi ... Ha sima, komplokációmentes a terhességed, szülésed, az egekig fogod magasztalni ...

Ja, és valószinűleg pár nappal korábban meglesz a baba, karácsonykor Ő sem szeret "szüleszteni" ...

2014. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ez a probléma. Félek,hoy siettetni fogják,vagy beinditja előbb,programozott császárt sem szeretnék..
2014. júl. 23. 15:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, tényleg egy tündéri ember, de Ő is csak ember. Nekem mindkét szülésemet indította ... A barátnőm hatalmasat csalódott benne, neki császárja lett. De menetközben majd eldöntöd, hogy a Te igényeidnek megfelel-e, hát a szülés, az meg lutri ...
2014. júl. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért indította őket? :O
2014. júl. 23. 15:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőnél 2 nappal túlléptük a terminust, ez igaz. De annyira semmi jel nem volt, hogy jönni akarnának, én is szívesen vártam volna még ... Nem tudom ... Mindkét babámat csütörtökön lakoltatta ki, és mindig arra gondolok, hogy hétvégére nyugit akart ... Persze, ez csak az én érzésem, de tényleg semmi nem utalt arra, hogy már szülnöm kéne.
2014. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a Bajcsyban szültem, 2013 karácsony előtt.Nekem fogadott orvosom volt, külsős. Sajnos a baba feje oldalra volt fordulva, ezért 13 óra volt a vajúdás, a dokim vakargatta a fejét, hogy mit csináljon, legyen-e császár....(ekkor már két órája teljesen ki voltam tágulva, csak mondogatta, hogy "tartsam vissza") Aztán kiment és elkapta a folyosón Szécsényi doktor urat, aki bejött, három másodperc alatt benyúlt és befordította a baba fejét. Ha ő nincs ott, akkor császároznak. Az én esetemben pozitív a vélemény, az utána lévő viziteken is rendes és figyelmes volt. A csecsemős nővérek éppen azokban a napokban ünnepelték a karácsonyt, bent a nővérszobában. De kedvesek voltak és én nem vettem észre rajtuk, hogy az ünnep miatt "nincs kedvük" a babákhoz és anyukákhoz! Véletlenül kerültem vip szobába, csakis gyönyörű emlékeim vannak!!!! Egy helyes lánnyal voltam együtt. Viszont....a többi szobában...ott minden volt. Örülök, hogy nem kellett ott lennem!!!!
2014. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!