Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan aki nem rég...

Van itt olyan aki nem rég szült a Bajcsyban? Mit kell vinni a babának és a kismamának? Voltunk benn h megkérdezzük, de nagyon elfoglaltak voltak, nem foglalkoztak velünk. Találtunk egy papírt amire egy két dolgot kiírtak de hát sztem nagyon hiányos!

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is most fogok szülni a Bajcsyba.

ezt találtam: [link] van itt egy sor,hogy mit kell bevinni:) Szerintem minden benne van!


Gyors szülést!


üdv.

38+6 napos kismami

2014. jan. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Babának: pelus, popsitörlő,benti sapka,kiskesztyű karmolás ellen, hazamenetelhez kell csak ruha, cumisüveg és ha akarsz, cumit.

Szülőszobára: Hálóing!! és vigyél betétet is (elvileg adnak, de nekem pl nem jutott). köntös,papucs, törölköző, wc papír, irataid. Víz és szőlőcukor vagy hasonló. meg a vajúdáshoz amit érzel: homeopátia, illóolaj, zene, stb...Fényképező!


Gyerekágyra ezeket pakoltam: tisztálkodószerek. sok betét, bugyi, hálóing vagy pizsama vagy szabadidő. tányér, pohár, szívószál. aztán ha akarsz szoptatási kellékeket vinni: bimbóvédő, mellszívó (de van bent a csecsemősöknél is),melltartóbetét, esetleg szoptatós melltartó. hirtelen ennyi jut eszembe

2014. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a textilpelus és a popsikrém lemaradt. meg ugye külön papucsot érdemes tusoláshoz.
2014. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat :D


36+6 kismama :D

2014. jan. 5. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!