Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lehet ez? Jósló? Ma voltam...

Mi lehet ez? Jósló? Ma voltam dokinál, kézzel vizsgált, kicsit véreztem, azt mondta, ez nem baj.2 centire nyitva vagyok. Javasolta a szexet. Megtörtént, azóta görcsöl a hasam, de nem bizonyos időközönként, hanem folyamatosan, néha van egy kis szünet.

Figyelt kérdés
A derekam is majd leszakad. Elmentem zuhanyozni, akkor úgy éreztem, jót tett, de aztán újra kezdődött. Szex után pirosas folyásom volt. Ez jósló, vagy szülés, vagy egyik sem? 38 hetes vagyok, a doki szerint jó lenne, ha kijönne, a terhességi cukor miatt.
2010. jan. 7. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nálam ugyanez volt sex nélkül. Doki vizsgált, két ujjnyira nyitva vagyok, hazajöttünk és elkezdődtek a fájások. A zuhanyzás enyhített de utána is még voltak.

A szülésznőm azt javasolta, igyak meg egy pohárka vörösbort, és ha nem múlik, szóljak. Nem múlt, az első fájástól számítva 10 óra múlva meglett a babónk.


Szerintem kezd el nézni az órát. Ha fogadott a dokid, vagy van szülésznőd hívd fel mi legyen. Szerintem ez nem jósló.


Könnyű szülést kívánok! Majd írj, hogy mi volt! Drukkolok!


Ja, és azt mondták nekem, hogy más a két ujjnyiért órákat szenved, úgyhogy neked is szerencséd van, remélhetőleg a szülés is gyors és könnyű lesz!

2010. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy a dokim mondta is, hogy 2 napon belül szülünk. Hogy honnan tudta? :o) Aznap este találkoztunk :o))

Bár van, aki két ujjnyival húzza még akár hetekig...


előző vagyok

2010. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Nézem az órát, de az a baj, hogy hol 10, hol 8, hol 5 perc telik el 2 fájás eleje között, de néha egy-egy görcs percekig tart. Ráadásul a fenekem is iszonyatosan feszül...

2010. jan. 7. 20:43
 4/13 anonim ***** válasza:
Hűha, szerintem itt nemsokára baba lesz :)
2010. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Igen, nálam is ez volt. Jóslóm sosem volt, ezért én sem tudtam, hogy mi ez: a fájások kb 4-7-5-8-4-10 stb időközönként jöttek. Pedig a szülésznőm azt mondta, hogy 15 perceseknél szóljak... nem is volt ilyen...

Aztán mikor elindultunk a kórházba, az autóban már pontosan 5 percesek voltak a fájásaim.

Szerintem készülődj össze azért! Vagy menjetek be, legfeljebb hazaküldenek...

2010. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a doki kicsit "rásegített, emiatt volt a vérzés. Picit megsürgette a babát:( Szerintem is készülődhetsz, mert hamarosan baba lesz! A pirosas folyás akár a nyákdugó egy része is lehetett. Könnyű szülést, boldog babázást!
2010. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! még mindig itthon vagyok. A fájások nem sűrűsödnek, és nem is erősödnek. De remélem igazatok van, és nemsokára szülök :)
2010. jan. 7. 23:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is hamarosan baba. De azért a dokinak se kellene ilyeneket csinálni. Kitartás.
2010. jan. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi újság veletek? Egyben vagytok még? Vagy már babázol?

Első vagyok

2010. jan. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem jelentkezik, ez jó jel :))) Itt már baba lehet :)
2010. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!