Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátsebbel kakilni nagyon fáj?

Gátsebbel kakilni nagyon fáj?

Figyelt kérdés
Eléggé fáj a gátsebem és az érdekelne, hogyha elkezdem "nyomni" a kakit akkor nagyon fog fájni? Nektek hogy ment?

2014. júl. 15. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

azt hittem én is hogy fájni fog, de meg sem éreztem

viszont mikor székrekedésem van, mai napig megérzem, pedig 4 éve szültem

2014. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fáj, de ne nyomj. Akkor menj wc-re, amikor kell. Székletlazítót eleinte vehetsz be, így tutira nem kell erőlködni :)
2014. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Háromszor szültem, mindnél vágtak de egyiknél se fájt a nagydolog.
2014. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én eleinte féltem! :S vettem be széklet lazítót, hogy még véletlenüt se kelljen erőlködnöm! De ezt csak az első egy hétben alkalmaztam! Utána már ment a dolog pedig azt hittem fájni fog! De nem! :)
2014. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne nyomd, de amugy nem faj. En is nagyon-nagyon feltem az elso szeklet elott. Hatalmas sebem es verodemam is volt, terpeszben tudtam csak csoszogni. De nem fajt! Mondjuk en vegul glicerines kupot kertem, mert amugy inger nem volt.
2014. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tehát az a lényeg, hogy ne erőlködjek, hanem csússzon ki?
2014. júl. 15. 22:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem n vagtak.picit repedtem.viszont olyan aranyerem volt amilyet elkepzelbi se tudtam azelott...na ilugy elegge fajdalmas volt....
2014. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem fájt. Piszikosul. De nem a gátseb miatt, hanem az aranyér miatt leginkább. Minden szülésnél, kivéve az utolsót, mert akkor még terhesen megműtötték az aranyeremet, így gyorsan regenerálódtam szülés után. (Mondjuk terhesen a műtét után, az pocsék volt két hétig, de ez már egy másik dolog...)


Ehhez hozzá tartozik, hogy nekem mindig székrekedésem van, és nyomnom kell, olyan hogy "kicsusszan" számomra ismeretlen.

2014. júl. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Én ülni sem tudtam rendesen, kivéve a wc-t. :D A kakilás sosem fájt, pedig 3 hétig menni alig tudtam a gátsebem miatt. És nálam nagy dolog, mert muszáj nyomni, normális esetben is heti kétszer megyek wc-re. Basszus, de jó, hogy ez egy anonim oldal. :D
2014. júl. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem eléggé fájt...pedig ittam a székletlazítót. Mondjuk menni is alig bírtam :( De egy-két hét után már jó volt :)
2014. júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!