Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti is sokat aggódtok szülés...

Ti is sokat aggódtok szülés előtt? Első kisbabám lesz és rengeteget aggódom, hogy minden rendben lesz e!

Figyelt kérdés
38 hkm vagyok egész terhességem probléma mentes volt,olyanok járnak az eszemben,hogy elég vitamint szedtem neki,hogy eleget táplálkozom ,hogy neki elegendő legyen!félek,hogy nem rontottam el valamit !Ti is igy voltatok vagy csak én vagyok ilyen hülye!
2014. júl. 17. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Első szülés előtt nem aggódtam. Problémamentes terhességem volt, minden eredmény rendben. Második szülés előtt viszont minden nap aggódom, hogy egészséges-e a baba, szülésnél mi lesz, stb.
2014. júl. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és minden rendben volt?
2014. júl. 17. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Még szülés előtt állok. Az első császár volt, lehet, hogy ez is az lesz. Ezért izgulok miatta. De remélem, jobban viselem majd, mint elsőre.
2014. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valahogy én lazábban vettem az első terhességemet.Túlságosan is lazán. A mai fejemmel sok mindent máshogy csináltam volna a 9 hónap alatt. Illetve 8,mert hamarabb lett meg sajnos.A 2. és 3. terhességeimet végig aggódtam,állandó görcs a gyomromban,féltem a császártól,aggódtam a gyerekekért,nem volt egyszerű 9 hónap egyik alkalommal sem. De végül jól alakultak a dolgok.
2014. júl. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor nem csak én vagyok igy ,énis sokat aggódom hogy mindig rendben legyen minden,de olyan sokan vannak akik isznak terhesség alatt meg szarnak mindenre és mégis egészséges kisbabát hoznak világra remélem nálam is minden rendben lesz mindenkinek kívánok minden jot és sok sok egészséget:)
2014. júl. 18. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!