Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szombathelyi kórházról vélemén...

Szombathelyi kórházról véleményetek?

Figyelt kérdés
A fiókos rendszer megvan mèg? Mi az amit kell vinni vagy ami hasznos? Szülöszobára külön csomag kell? Olvastam már règebbi kommentet hogy enni inni lehet? Picurnak ruhát engednek bevinni? Köszi elöre is :) 37+3 hkm

2014. júl. 30. 17:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Fiókos rendszer meg van még.A szülőszoba külön kell pakolni (Víz, kistörölköző coki szőlőcukor fényképezőgép telefon.Ennni inni szülés közben csak azt lehet amit felsorolta a csomagnál.Igen lehet a picinek bevinni ruhát sőt jobb ha viszel be de vigyázz nehogy fürdetésnél elkeverjék. Amit érdemes bevinni az pospsitörölő magadnak evőeszközök pohár szappan wc papír köntös.. stb.. 38hkm írj ha valami érdekel nem szültem még de a szülésznőm mindent elmondott.
2014. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

Szia,az előttem lévő nagyon szépen leírta.:)

Én 1 éve szültem ott,fiókos rendszer,engedik a saját ruhát(de vigyázz rá!),meg a cumit is.

Ami nagyon fontos,hogy popsitörlőt,meg wc papírt vigyél jó sokat,mert az soha nem volt.:)

Meg pelust,mert igaz,hogy azt hiszem napi 5 db jár,de ha többször kell cserélni,már nem adnak,a sajátodat kell használni.

A pelusról...Én is vittem,be is raktam a fiókba úgy 4-5 pamperst,(ahol a babót kell pelusozni),és mire mentem át,már nem volt ott,elvitte az,aki a pelusokért volt felelős,és kicserélte a kórházira...

Szóval,ha a pelus kifogy,amit adnak,hagyd üresen a szekrényt,és,mikor mész át pelusozni,akkor vidd magaddal a tiédet!

Ami még fontos,hogy törölközőt jó sokat vigyél,mert úgy is csak 1-szer tudod használni,mert vérezni fogsz szülés után,ahogy fehérnemű se árt.:)

Meg minden reggel kérdezik,hogy ki kér hálóinget,azt mindig kérjél,ha tiszta van rajtad,akkor is,mert folyhat a tejed,vagy átázhat a vérzésed,és így át tudsz öltözni tiszta ruhába.

Az ágyad végébe,a takaród alatt elfér,én is ott tartottam,de szerintem sajátot nem érdemes vinni.:)

Mi van még....

Azt hiszem,egyenlőre ennyi,ha eszembe jut valami,még írok.:)


26hkm

2014. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Ez most hülye kérdés lesz,én is Szhelyen fogokm szülni,de ott van kispárna?Vagy vigyem az enyémet?Mert az nélkül én nem tudok aludni.:)
2014. aug. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
:D Ez aranyos!!Nincs kispárna soha nem is volt szóval bár aludni sem fogsz majd túlsokat azért csak hozdd magaddal!!Első voltam... :)
2014. aug. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Köszönöm:D

Akkor kispárna a csomagba.:)

2014. aug. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A törölközö válasz hasznos volt mert csak 2t tettem el... de szerintem egyenlöre marad ès majd hozatok be cserèt.. nem fèr már be szinte semmi a táskába.. :D esetleg mèg annyi hogy most hány napot kell most benn feküdni?
2014. aug. 5. 10:28
 7/34 A kérdező kommentje:
Ja igen még annyi, hogy gátmetszés utánra tényleg kell valami párna vagy úszógumi vagy valami? vagy sehogyse lesz jobb? :)
2014. aug. 5. 11:14
 8/34 anonim ***** válasza:
3 napot kell bent feküdni ha nincs semmi gond!! Ha akarsz üléshez használhatsz amit csak kényelmesnek gondolsz.első voltam 39hkm
2014. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

szia,sima szülésnél 3 napot kell bennt feküdni,császárnál 5 napot.

Nekem az elsőnél volt gátmetszésem,az akkor is fájt,ha feküdtem.:)Arra nem érdemes vinni semmit,mert ahol a babákat kellpelenkázni,ott van olyan szék,aminek a közepe lyukas,olyan,mindha úszógumi lenne rajta,jó párnázott,kényelmes,kifejezetten gátmetszéses anyukáknak.:)

Azon kényelmesen tudsz szoptatni.:)


26hkm

2014. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Nektek nst-n nèztèk a fájásokat is? Èn eddig 2-n voltam de csak a pici szivèt nèztèk a fájásokat vagy összehuzodásokat nem. Meg mèhszájat is csak 32. Hèten...
2014. aug. 6. 15:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!