Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Orosházán melyik szülészt...

Orosházán melyik szülészt ajánlanátok és miért?

Figyelt kérdés

Eddig 2 császármetszésem volt, most költöztünk ide, és orvost keresek. Most 28 hetes terhes vagyok.

Esetleg tudnátok információt adni arról, hogy a baba végig velem lehet-e?



2014. júl. 31. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Orosházán szültem mindkét gyerkőcömet :-) szintén császárral mindkettőt! Elsőt Csabai dr-nál, de ő elment onnan, másodikat Svarsnignál. Sok mindent hallani róla, de velem-velünk korrekt volt. Huhn dr-t mondják nagyon jónak!!! Én legközelebb őt választanám! Ha simán szülsz és nincsenek sokan, akkor veled lehet a baba nappal, éjjel csak ha kéred. (bár nem nagyon szeretik a csecsemősök!) Bármi kérdésed lenne, írj nyugodtan :-) Boldog babavárást!
2014. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ!

Valószínűleg a 3. baba is császárral fog születni. Akkor is velem lehet a baba végig?

Svarsnig dokiról mi a véleményed?

2014. aug. 1. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:
tuti császár lesz! Valószínű csak szopizni viszik ki, főleg az első 3 napban, még nem tudsz úgy mozogni. DE ha kevesen vannak, szerintem megengedik, hogy nálad legyen nappal! Max vizsgálatokra viszik el, vagy ha besárgul kék fény alá. Svarsnig jó doki, bár a kollégái nagyképűnek tartják.. vannak rosszabb időszakai ahogy hallottam, mi "kifogtuk" a nyugis, odafigyelős időszakát. Olyat meg nem hallottam még senkitől, hogy valamit rosszul csinált volna. Huhn-t ajánlanám nyugodt szívvel, ő ott a legjobb uh-s! Kedves, jó humorú doki, felismer az utcán is, előre köszön, nagy tudása van, szeretik a kollégái is! Svarsnigról még annyit, hogy nem egy alapos orvos, amire figyelnie kéne, azt "hanyagolja", félvállról veszi, máskor meg túl óvatos. Nekem ettől függetlenül helyrehozta az első császáros hegemet, a totális összenövéseimet! Mégis Huhn nál maradnék! Első voltam :-)
2014. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. aug. 1. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!