Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tatabányán. -n keresek magamna...

Tatabányán. -n keresek magamnak orvost (terhesgondozás +szülés 12hkm) kit ajánlanátok; és kit nem?

Figyelt kérdés

Viszonylag rugalmasat szeretnék; akihez lehet fordulni az ügyes -bajos kérdéseimmel; aki szakmailag tökéletes; de emberként kezeli a kismamáit.

Nem bánnám ha nem lenne hororisztikus az ár... Ez ügyben megköszönném hogy kb. mennyi a terhesgondozás és a szülés náluk.

Lollok dr a nagy favorit nálam; de nem ismerem azokat akiket ajánlani szokott.

Még Máté dr is nagyon szimpatikus; de olyat is hallottam hogy nem igazán vállal szülést.

Természetesen priviben (is) várom a részleteket; nem akarok névtelenül én sem másról írkálni.

Azt szeretném; ha nem vinnék el majd tőlem a babát megfigyelésre ha egyébként ez nem indokolt; illetve hogy pl. akkor vágják el a köldökzsinórt ha már nem pulzál... A gátmetszést (nem annyira szeretném; nyilván ha muszáj akkor muszáj) már meg sem merem említeni...

Bp.-n ez normális; nálunk a frász is kiveri őket az ilyen kérésektől. Na ezért is lenne fontos egy orvos akivel lehet ilyesmiben alkudozni...



2014. júl. 11. 13:28
 1/8 anonim válasza:

Szia!

Molnár főorvos úr vagy a Kazár doki szerintem jók!

Sok sikert és sok boldogságot!

2014. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a Kazár a Pazár akart lenni, akkor én is őt ajánlom! Vagy a Máté Imrét, de őt szinte lehetetlen elérni. A Ferencz Zoltán nagyon felszínes lett, őt egyáltalán nem ajánlom.
2014. júl. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pazárról nagyon megoszlanak a vélemények; de nekem igazából szimpi. A Máté dr lenne az ideális; viszont ő meg úgy hallottam; nem vállal szülést :-(

Még a Málik dr-t ajánlották; de őt nem ismerem. Talán még a Pödör dr-t. Árakat tud valaki írni (priviben akár)? Terhesgondozás; és szülés. ÉS hogy a szülést mikor szokás kifizetni! Köszi!

2014. júl. 24. 11:48
 4/8 anonim válasza:
Dr. Molnár Mihály, ő az osztályvezető.
2014. júl. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Pazár nagyon szétszórt orvos,én nála szültem, nagyon kedves meg minden de látszott,hogy szétszórt, szobatársamnak a fogadott orvosa volt,de ő is mondta,hogy rettenetesen szétszórt feledékeny stb...
2014. júl. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Molnár doktornak a túl közvetlen stílusa rettentő távol áll tőlem; de esetleg megpróbálhatnék elvonatkoztatni (bár ez egy rém kiszolgáltatott helyzet; hát nem tudom...), viszont eddig akit ismerek akár hallomásból és nála szült; mind császáros......... Én pedig természetes úton tervezem ha nem indokolt a császár........
2014. júl. 28. 06:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Varju doki is nagyon kedves, de borzasztó feledékeny és szétszórt. Az árai is elfogadhatóak. Málik dokit dícsérik sokan, de neki meg elég fura stílusa van.
2014. aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Megkerdezhetem, hogy vegul kire esett a valasztas? :)
2015. jan. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!