Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha apás szülést szeretnénka...

Ha apás szülést szeretnénka férjemmel, akkor kell járnunk szülés felkészítőre?

Figyelt kérdés
Csak mert azt hallottam pár ismerősömtől, hogy ha nem jártunk akkor apát nem engedik be a szülésre! A debreceni klinikán fogunk szülni!

2014. aug. 1. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
A szülésfelkészítő sehol és senkinek nem kötelező, nem kell mennetek ha nem akartok. Azt viszel be akit akarsz, ha 18 év feletti, nő esetében ha szült már.
2014. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szült már? Szerintem az eü. törvény enged egy kísérőt, ha szült, ha nem.

Bár szerintem érdekes is lehet egy szülésfelkészítő.

2014. aug. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont szerdán kérdeztem meg a védőnőt. Nem kötelező a felkészítő, anélkül is bemehet az apa.
2014. aug. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem szültem majd most fogok és apuka is bent lesz.. nem kellett felkészítő szülésznőnek szoltam ( fogadott ha nincs akkor ott szólj és kész) csak ruhát kellett megvásárlni apukának legalább is nálunk a kórházban nem adnak ingyen.38hkm
2014. aug. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Két hónapja szültem, semmilyen felkészítőn nem voltunk. A kórház szabályzata alapján egy kísérő lehetett jelen. (Szülésznőként dolgozó barátnőt próbáltam volna még bevinni, bár nincs oda szerződése, de mivel dönteni kellett, maradt a férjem.)
2014. aug. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kellett,sosem voltunk! Apá szülés volt.
2014. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, a klinikán nem kell járni, már kétszer szültem ott. A Kenézyben viszont igen!
2014. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jó! Mindenkinek köszönöm szépen! :) Mindenkinek ment a zöld kéz! Csak aki lepontozta az elsőt, azt arra kérem hogy máskor ne tegye, mert az én dolgom eldönteni hogy hasznos e nekem a válasz vagy sem! :) De azért mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszát!!! Őszintén szólva én és a párom sem szivesen mentünk volna "lihegni"! :D
2014. aug. 2. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!