Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy képes megtenni, hogy nem...

Hogy képes megtenni, hogy nem szólt az apukának mikor beindult a szülés?

Figyelt kérdés
Röviden a lényeg: 5hónaposan odaállt a csaj öcsém elé és közölte, hogy terhes. A csaj szerint ő az apa, de öcsém megtudta, hogy volt mással is abban az időben mikor fogant a baba. A másik apukajelölt kijelentette, hogy se a gyerek se a csajszi nem kell neki. Mikor ezt öcsém megtudta megváltozott a hozzáállása a lány felé és az utóbbi pár hétben nem nagyon találkoztak. Öcsém nem akart veszekedés vagy hogy vmi baj legyen a babával ugyhogy inkább nem szólt erről semmit. A napokban megszületett a baba amiről facebookon értesült. Nem szólt neki senki!! Nagyon padlón van szegény. De jövőhéten elindítja az apaságit, tényleg övé e a gyerek. Szerintünk azért nem szólt mert megtudhatta, hogy öcsém rájött a dolgokra. Mi a véleményetek?
2014. aug. 1. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is tisztázni kellett volna a dolgokat. És ha már őt akarja apának tartani, ez lett volna a minimum, azért csak egyszer születik meg a kicsi! De, gondolom, ha ettől függne a tartásdíj, el sem engedte volna magam mellől, nehogy lemaradjon a szülésről. Szegény öcséd. Ha övé a pici, lehet jobban járna mindenki, ha öcséd nevelné...
2014. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem szóltam volna neki a csaj helyében. Honnan tudja ilyen biztosra, hogy volt mással is, és nem csak valami jóakaró kavart be? Majd a gyereke feltételezett apja feléjük sem néz hetekig, én is azt gondolnám, hogy pont nem érdekli, mi van velünk. Talán egy sms-t írtam volna neki, hogy megszületett, de nem akartam volna, hogy mellettem legyen vagy vajúdás közben zaklasson.
2014. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Annyit fűznék még hozzá, hogy nem egy jóakaró kevert be hanem a másik gyerek anyja előtt buktak le.
2014. aug. 1. 14:00
 4/4 anonim ***** válasza:
És ha nem az öcséd az apa? ha volt mással is a lány, akkor ő maga sem tudhatta biztosan ki az apja. Egyébként meg sok értelme nincs hogy szóljon, ha már nincsenek együtt. Lehet nem esett volna jól a lánynak az öcséd jelenléte.
2014. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!