Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Székesfehérvári kórházban...

Székesfehérvári kórházban szült nők, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi lehet-e gátvédelmet kérni? Meg lehet-e választani szülés közbe a testhelyzetet? (vagy csak a hagyományost engedik) apás szülésnél az apukának aktivan részt kell venni (hallottam már olyat, ő tartotta az anyuka lábát) vagy mint csak megfigyelő, lelkitámasz. Szülés után rögtön elviszik vizsgálni, lemosni a babát, vagy megmutatják, odaadják?

#kórház #Fehérvár #Székesfehérvár szülészet
2014. aug. 3. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindkét kislányom ott született - a vajúdás alatt lehetett sétálgatni, volt gumilabda amin lehetett vajúdni... a testhelyzetet nem kérdezték meg, igaz én sem mondtam, hogy mást szeretnék, hagyományosan szülőágyon szültem, apuka bent volt, de nem kellett a lábam fognia, szó sem esett erről... ő vágta el a köldökzsinort, masszírozott , stb... ennyiben vett részt aktívan. Születés után hasamra-mellkasomra tették mindkét kislányom, sőt az orvos és a szülésznő még fényképeket is készített (teljesen maguktól fogták a gépünket, és fotóztak, mert mi teljesen el voltunk varázsolva, el is felejtettük volna :)) , csak utána vitték el őket, de Apuka oda is mehetett, majd varrás után visszahozták, s másfél-1 órát hármasban lehettünk.... hjajjjj de szép is volt! :)
2014. aug. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtató választ kaptam! :))
2014. aug. 3. 11:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdező te mikor fogsz szülni?Én is itt fogok a székesfehérváriban januárban. :)
2014. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én is szeptemberben :)

Van fogadott orvosotok?

2014. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem,nincsen.Nem akartam fogadni,mert egyrészt áprikisban költöztem ide,és nem ismerek egy orvost sem.Meg valljuk be,a tarifák sem a legolcsóbbak.Másrészt a kórházban dolgozom,így volt alkalmam kérdezősködni,és mindenkitől azt hallom,hogy a fogadott orvosok előszeretettel császároznak,mert nincs kedvük 12 órát várni.Én meg a lehető legtermészetesebb szülésre vágyom.Gátvédelemmel,és ha birni fogom mindenféle fájdalomcsillapítót mellőzve.

Neked van fogadott orvosod?

2014. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Februárba. Van még bőven időm, de szeretek mindent időbe leinformálni. :)

Nem lesz fogadott orvosom.

2014. aug. 4. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező:Február hányadikára vagy kiírva,mert én január végére vagyok,de tuti,hogy átfogok csúszni februárra.
2014. aug. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fazekas Anita doktornőről hallott vki?

Őt ajánlották,de semmilyen információt nem tudok,és a neten sem találok sokat..

2014. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!