Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan akinek a szülés...

Van olyan akinek a szülés előtt pár nappal kijött az aranyere? Nem vont gond a beöntésnél? Attól még tudtak adni? És mennyivel lett rosszabb az aranyér utána szüléstől? 39+2 hkm

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem adtak. És most sokkal rosszabb, kettő gumó is van egymás mellett, ráadásul meggyengült a záróizmom is :(
2014. aug. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nàlatok még adnak beöntést? Szerintem a legtöbb helyen már nem. Vigyél magaddal a kórházba krémet, hogy rögtön tudd kezelni.
2014. aug. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
figyelj arra-szólj nekik,ha neked van,mert nekem pont abba a"pukliba" szúrták bele-és még sokáig fájt.nekem ugyan nem szülés elött pár nappal jöt ki.én azért kaptam,mert inditották.már nem fáj,de még azóta is van
2014. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem adtak beontest. A szules utan sokkal roszabb volt. Volt mikor folyt belolle a ver. 8 hete szultem, mar nem faj, de egy picit meg mindig kint van. Mindenkeppen vigyel mar a korhazba is kenocsot.
2014. aug. 4. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, tudtak adni beöntést pedig batár aranyerem volt. szülés után? hát sokkal rosszabb volt... sokkal.
2014. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nalam nem volt beontes. Nem volt elhuzodo a kitolas, sot nagyon-nagyon gyorsan kibujt a babam, par perc alatt, de az aranyerem iszonyuan bedurrant. Nem volt gatmetszesem, a szules konnyu volt, utana jol ereztem (volna) magam, de sz aranyerem a annyira fajt szules utani ejjel, hogy egy percet sem aludtam (szules elotti ejjel sem). Masnap a proktologus megmetszette, utana jobb lett, de fajt, vegul naprol napra jobb lett es azota (3 eve) sosem volt vele gond.
2014. aug. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!