Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Véres széklet, ha nem aranyér,...

Véres széklet, ha nem aranyér, akkor csak rosszabb lehet, nem?

Figyelt kérdés
mármint azt vételezték így ujjal, hogy nincs ott semmi, akkor csak rosszabb lehet, vagy van olyan, hogy néha, vagy egyszer és csak úgy?
2011. szept. 29. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet sérülés,lehet polip.. de lehet egy e-coli fetőzés is... sokminden.Ki kell vizsgáltatni
2011. szept. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ugyanígy voltam. Elküldtek végbélvizsgálatra, ami negatív lett. Utána beutaltak vastagbél tükrözésre, az is negatív lett. Azóta (5 éve) semmi gond.

Mióta véres a székleted? ÉS mennyire véres?

2011. szept. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

két napja, vagy lehet, hogy 3, ma nagyon nem néztem az elsőt. Hát ilyen 1-2 kb. fél körömnyi foltok voltak.

én most megyek végbéltükrözésre, remélem semmit nem találnak, de aztán szerintem jön a vastagbéltükrözés, a vérvétel, aztán még elővehetik a gyomortükrözést és aztán nem találnak semmit, nekem meg elemgy vagy 15 ezrem és vagy 15 órám a kivizsgálással, ami csak azért baj, hogy nem találnak okot, vagy mondják, hogy ez előfordul nem kell félni, stb-stb.

2011. szept. 29. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 28 évesen vastagbél polip volt az oka. Ha nincs aranyered, mindenképp csináltasd meg a tükrözést! Nekem is így derült ki. A polipból később rák is lehet (adenoma polipokból). Ha polip az oka, azt endoszkóppal simán ki tudják venni (nem fájt). 31F
2011. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!