Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor szokás odaadni a pénzt...

Mikor szokás odaadni a pénzt a fogadott orvosnak, szülésznőnek?

Figyelt kérdés
Jövő hónapra várjuk az első gyermekünket, és nem igazán tudom, hogy mi hogyan működik a pénz átadását illetően. Ezt a feladatot a férjemre hárítanám ha lehet...Ha ez számít akkor az uzsoki kórházban fogok szülni (tehát 4 napot bent leszek ez tuti)
2014. aug. 4. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Amikor kiszedi a varratot! :-)
2014. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Soha :))) Bocsi igy lenne jo....de csatlakozom az elsöhöz!
2014. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem konkrétan megmondta, hogy mikor kéri (mert amikor először bejött, akkor próbáltam odaadni, de azt mondta nem most, hanem kb. 2 nap múlva mikor újra jön).

Akkor kimentünk a folyosóra (még a kórházban), és mondta, hogy akkor most.

Ez nálunk még varratszedés előtt volt, de gondolom mindenhol másképp megy, szerintem a doki konkrétan meg fogja mondani, de kérdezz rá nyugodtan.

2014. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En a dokimnak a 6. Hetes kontrollon adom,vagy a felet akkor mikor megyunk haza a korhazbol,a masikfelet pedig a kontrollon. O javasolta,hogy nekem kenyelmesebb legyen,es ne rogton a baba utan adjak ki x osszeget :)
2014. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy semmiképoen ne a szülés előtt.

Ismerős férje ilyan ideges volt, hogy a vajúdás alatt odaadta a dokinak (addig 5 percenként ránézett a kisnamára), utána meg pillanatok alatt eltűnt, nem tudták előkeríteni, így a baba végül az ügyeletesnél született meg.

2014. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a 6 hetes kontrollon szokás. (A kórházban a varratszedésnél mindig van bent nővér is.)
2014. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Varratszedésnél adtam.Nem kérte s nem is adtam a gondozáson sőt zavarba jött de elfogadta.Meg voltam vele elégedve s nagyon szép lett a hegem s mindennap meglátogatott.
2014. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Őszintén, ha én majd szülni fogok távozáskor adnám oda és annyit amennyire meg voltam elégedve vele. Mert ne a pénzért tartsa a markát én is a munkám után kapom a fizetésem. De ez én vagyok.
2014. aug. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én arra lennék kíváncsi, hogy akkor is adni szoktak ha a baba valami őket nem érintő oknál fogva halva születik. Elgondolkodtató ez is, nem?
2014. aug. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Varratszed€s után!
2014. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!