Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig vereztetek csaszar utan?

Meddig vereztetek csaszar utan?

Figyelt kérdés
en 10 napig eleg intenziven, az elnult 3 napban mar kezdett halvanyodni, csökkenni a mennyiseg de ma megint veres, élénk piros, mennyisegre viszont nem sok. ez normalis?
2014. aug. 4. 16:33
 1/9 H_Vivien ***** válasza:
4 hete szültem császárral, három napja már elég a tisztasági betét is, nem kell a normál betét, vérzés már nincs, csak erősebb rózsaszínes folyásom van. Szerintem teljesen normális, nekem azt mondta az orvosom, hogy az is normális, ha intenzív vérzés van még 6 hét után is, de az is normális, ha elmúlik 1-2 hét után. Úgyhogy szerintem semmi baj nincs, de, ha az megnyugtat, kérdezd meg az orvosodat :) Csak, hogy megnyugodj :)
2014. aug. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Körülbelül egy hétig, utána 2 nap múlva jött még egy "hullám", 3 napig elég intenzíven és utána már semmi. A dokim akkor azt mondta, hogy teljesen normális, hogy szakaszokban vérzik az ember.... és ez lehet több hét is.
2014. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bár nem császár, de szívósan tapadó méhlepény miatt műtőben fejezték be, küret lett a vége, tehát alaposan kipucoltak. Így is 5 hétig véreztem. Utána meg a pár héttel később jelentkező menstruációm tartott 4 hétig...
2014. aug. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat akkor még nem aggodok .)
2014. aug. 4. 17:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó 5 hétig volt vérzésem császár után. Hiába császár a császár, attól még belül is ugyanúgy regenerálódni kell, tehát attól, hogy valaki császárral szült még ugyanúgy lehet neki több hétig tartó vérzése szülés után. Nem véletlenül mondják, hogy a szülés utáni 6 hét tiltott nemi élet a császárosokra is ugyanúgy vonatkozik. Pont ezért. Mert nekik is ki kell tisztulni, nekik is regenerálódni kell odabent.
2014. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 napig enyhén, aztán 2 hét múlva totál elöntött a vér, és még 2 hétig véreztem, nagyon erősen.
2014. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1. császár után összesen 7 hétig, a 2. után 10 napig intenzíven, azóta főleg szoptatások, felkelés alkalmával elenyésző mennyiségben, most van 4,5 hete.
2014. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnél 8 hétig, a másodiknál csak 1 hét volt.
2014. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
en kb 3-4 napig, utana meg kb egy hétig a lochia(sárgás folyás) volt csak.szülés után 6 nappal mehettünk haza de akkor már csak tisztasági volt bent. szülés után napra pontosan 4 héttel megjött...4-5 napig...aztán már minden honapban megjött...
2014. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!