Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Uzsokiban keresek egy bizonyos...

Uzsokiban keresek egy bizonyos Szulesznot, tobbi lent! Ismeri Valaki?

Figyelt kérdés
Meg az elso Babamnal talalkoztam Vele, 2013 aprilisaban, O vezetett korbe minket a szuloszoban, ugyeletben. Akkor csak fogadott orvosom volt, de most Szulesznot szeretnek inkabb, meghozza Ot! :-) 160 cm koruli, vekony, csinos, akkor vallig ero voros haja volt. Nagyon kedves volt, segitokesz, jofej, de nem tul harsany. Valaki esetleg igy "szemelyleirasbol" nem tudja ki lehet??? Hulye kommentekbol, nem kerek, igy is eleg gaz keresgelni, Facen stb.... mar tul vagyok. :-(

2014. aug. 5. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Uh a hajára nem emlékszem, csak, hogy vállig érő. Tündéri teremtés, vele szültünk. A többi info stimmel: Csordorás Erika. Hátha őt keresed. Ha nem, akkor bemész és így rákérdezel. Bár voltak változások az Uzsokiban, nem vagyok biztos benne, hogy lehet szülésznőt választani, de csak félfüllel hallottam, azért kérdezz rá.
2014. aug. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Illetve a fészen van egy uzsokiban szültem topic. Ott munkatársak is vannak, hátha ismerik!
2014. aug. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, az egyik szülésznő ismerőseit végigegyeztettem a Uzsoki honlapon lévő nevekkel, de egyenlőre nincs "bingó"... nem Csordorás Erika volt tuti :-( Szerinted nem lehet fogadni ?!?!?! Jaaaajjjjjjjjj :-(
2014. aug. 5. 10:12
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval utánajártam, nem lehet csak szülésznőt "magában"... hát igen, manapság minden a pénzről szól!!! Körzetileg oda tartozom, de azért besétálni csak úgy...
2014. aug. 5. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Már nem is tudom, kitől halottam, de akkor igaz. :(
2014. aug. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!