Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülni készülő anyukáknál...

Szülni készülő anyukáknál tényleg van bizonyos óvintézkedés, nehogy kiürítsék székletüket a szülőszobában?

Figyelt kérdés
Egy csőről hallottam,nem tudom,igaz-e.

2014. júl. 31. 17:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Van egy szülésznő ismerősöm, ő mondta, hogy teljesen megszokott dolog a baleset. Ilyen csőről még nem hallottam, de hidd el, nem ezzel fogsz foglalkozni, eszedbe sem fog jutni. Lepedőcsere, kidob és kész.
2014. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A beöntés az óvintézkedés ;)
2014. júl. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%
Én anyukámtól hallottam hogy velem is volt ilyen balesete, előtte kapott beöntést, de nem előzte meg a bajt. Szerintem is irtó kínos, de nyilván lesz nagyobb baja az embernek gondolom. :/
2014. júl. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én kúpot kaptam, nem ért semmit. Kétszer kellett nyomnom, kétszer megtörtént a baleset :) de ez van... utólag már csak mosolygok rajta
2014. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Beöntést szoktak adni,de már nem "kötelező",de kéni lehet.:)

Én kértem,az volt az első,teljesen fájdalom mentes,egy vékony csövet helyeznek a végbeledbe,azon keresztül megy be a folyadék,majd utána ráülsz a wc-re,és kakilsz.:)

Tőlem is kérdezték,hogy mikor voltam wc-n utoljára,mondtam,hogy úgy 3-5 napja,mert amúgy is szorulásos vagyok,meg még vasat is szedtem,ami mégjobban megfogja,de én mindenképpen kérni akartam.

De így is jött valami szülés közben,mert éreztem,meg,mindha egy picit budi is lett volna,nagyon ciki volt,de az orvosok nem is törődtek vele,mindha mi se történt volna,nekem meg úgy sült le a bőr a képemről.:)

Nagyon ciki volt,de a nagy nyomkodás,meg erőlködés közben úgy is kijön,nem tudsz vele mit tenni,ez természetes.:)

2014. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A beöntés megelőzi sokszor ezt a dolgot, én kaptam, jó volt, hogy ezen legalább nem kellett aggódni.
2014. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ahol en szultem ott nincs beontes.meg is lett a baleset.de azt mondtak ez termeszetes...
2014. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hármat szültem, csak egyiknél volt "baleset". Beöntést sosem kaptam. Senkit nem izgatott, az orvosom teljes természetességgel odajött és felszedte.
2014. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Azt mondják hogy akkor nyomsz jól mint ha kakánál,ergo ha van bélsár az kiürül

van cső ,azzal juttatják be a beöntést

Én kaptam,nem éreztem megalázónak, de a wcben minden mindehol olyan lett, én meg elkezdtem felmosni takarítani,úgy rángatak ki hogy most más feladat vár :D

2014. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hallottam ilyen csőről. Beöntést vagy kupot szerintem mindenhol lehet kérni. Szerencsés voltam, mert fájások közben el tudtam menni mellékhelyiségbe, de őszintén, ha megtörtént volna, kisebb gondom is nagyobb lett volna, főleg mert a baba nem tudott kijönni, császár lett a vége.
2014. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!