Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzatvíz szivárog, vagy csak...

Magzatvíz szivárog, vagy csak folyás?

Figyelt kérdés

Pár órával ezelőtt amikor felálltam az ágyról éreztem, hogy vmi kilökődik belőlem, vizes lett a bugyim, de nem átlátszó volt, hanem picit sárgás.. tettem be egy betétet, aztán később picit sűrűbb sárgás-zöldes foltok lettek rajta..

Lehet, hogy a magzatvíz szivárog? Ha igen, akkor milyen mennyiségnek kellene, hogy legyen?


2014. aug. 5. 16:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
szerintem is menj be a korházba! biztos, ami biztos..késöbb ird meg, hogy mire döntöttél és mi történt :)
2014. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Azért nem vagyok benne biztos, hogy az volt, mert tegnap volt magzatvízvizsgálat, ami iszonyatosan fájt.. 1 ujjnyira vagyok nyitva és azt mondta a doki, hogy tiszta a magzatvíz.. ez változhat egy nap alatt?
2014. aug. 5. 17:08
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj be mindenképpen.Attól függetlenül,hogy tegnap voltál vizsgálaton,persze hogy változhat,akár pár óra alatt is a dolog.
2014. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az akár 1 óra alatt is változhat!!Könyörgöm ne ide irogass inkább indulj el nehogy baj legyen!!!
2014. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

bármikor változhat, ha a baba nem érzi bent jól magát valamiért (mondjuk magára tekerte a köldökzsinórt), akkor ahogy küszködik, belekakil a magzatvízbe és máris ott a fertőzött, mekóniumos víz, amit nem kellene benyelnie

az, hogy tegnap tiszta volt, nem jelenti azt, hogy most is az

2014. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
5. válaszoló vagyok. Kérlek menj be. Én is ezt csináltam februárban, én is vártam. Nekem is belekakilt. Belekakilni egy pillanat műve, nem kell hozzá egy nap. Menj be most! Majd írj mi volt
2014. aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Remélem bementél!Mi újság van veletek??
2014. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?
2014. aug. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
csak folyas volt .. a kicsi meg nem akar jonni ugy nez ki
2014. aug. 6. 06:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!