Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megrepedhet a gátseb? szerinte...

Megrepedhet a gátseb? szerintem nekem megrepedt. Majdnem 2 hete szültem, megnéztem tükörrel, vérzik egy pontban és nyilás van ott. Lehet ilyen? Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
megvárjam a 6 hetes vizsgálatot?vagy ez lehet ilyen?varratok sem potyogtak még ki.pedig baba szappannal mosom,meg kamilla
2010. jan. 12. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp konzultálj a dokival, legalább telefonon, és ő megmondja. Szerintem ez így nem túl jó, de hetekig biztos nem...
2010. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ügyeletessel szültél, akkor meg a kórház szülészetére kell visszamenni zárójelentéssel együtt, hogy itt szültél, ez van, nézzék meg, és akkor az épp ügyeletes fog megvizsgálni.

első

2010. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehet. Nekem nem megrepedt hanem szétnyílt. Még odabent a kórházban. Nem varrták újra, hanem kaptam valami spéci krémet rá. 6 hónapig kínlódtam. :((

Szerintem ha meg is repedt, nincs semmi gond, ha nem tart tovább 1-2 napnál. Ez után már érdemes orvossal konzultálni, nehogy elfertőződjön.

2010. jan. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Én is úgy vettem észre hogy elrepedt miután hazajöttünk és elkezdtem a házimunkámat.Na hát én jobban féltem hogy újra varrni fog vagy esetleg lekezeli és fáj stb.Inkább hagytam,de nincs vele azóta se gond.Mondjuk nekem szedte a varratot és úgy nyílt szét egy kicsit.Azért sok sikert,szerencsét és egészséget kívánok!

2010. jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is megrepedt, de semmi teendő nem volt vele, összeforr. Ha nem emelgetsz (6hétig amúgyis tilos) nehezeket, rendbe fogsz jönni. A varratok most kezdenek majd el potyogni, eltarthat 3-4héig is.
2010. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Segítsetek! Nekem is szétnyílt (kb. másfél hete), vagyis van ott egy luk. Kaptam valami ciklámen színű folyadékot, amit bele kell nyomni és áll. összeforr. De ma nézett másik doki és ő azt mondta, hogy 1-2 hetem van, hogy összeforrjon, különben újra fel kell vágni!
2011. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szétment anno, valami fekete gumiszerű krémet kellett belekenegetni, és elég nehezen indult be, de összeforrt. Sajnos elég nagy volt a vágás, és szinte az egész szétnyílt. Iszonyúan fájt, és a következő szülésig (13 évvel később!!) érzékeny nyomásra, időjárásra, stb..
2011. dec. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idő után forrt össze? Hány napig használtad azt a fekete krémet?
2011. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!